Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm ráhajtott a kiszemeltemre, pedig neki van pasija?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ha tetszik egy srác és ő szerelmes belém de nem merek még igen mondani neki, de nem ezel lenne a gond hanem h a "legjobb barátnőm" ráhajtott, pedig neki van pasija, mégis ezt a srácot hívogatja állandoan h gyere le hozzám beszélgetni gyere el velem vásárolni. Stb.! Nem tom mit tegyek?!
2009. dec. 16. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nem mersz igent mondani neki, akkor nem is olyan nagy gond nemde??? Ha meg tetszik neked, akkor mondjál igent.
2009. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tépd meg! :D Na de most komolyan! Ez nem barátnő, ne állj vele szóba!! Ennél undorítóbb már csak az lenne, ha a testvéred lenne... pff... Kwa gáz. Ha a srác leszarja, és Te érdekled, akkor gyere vele össze, viszont ha kacsintgat "bnőd"re is, akkor mind2t hagyd a p*csába, mert ennél nagyobb hányigert semmi sem tud okozni. Pfúj, de ratyi... wáwáwáw... :S:S:S Undorító! :D Szóba ne állj azzal a csajjal héé! :D Fháákk. :D
2009. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát igent még nem mondok mert nem bizok még benne annyira,mert sajnos én eddig mindig ráfásztam h hamar beleugrottam és nagyot koppantam!De a szerencsére a srác leszarja a bnőmet de engem akkor is zavar,nem beszélek már vele deh a srácot akkor is mindig el akarja rángatni tőlem!
2009. dec. 16. 13:28
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy a srác akar féltékennyé tenni a barátnődön keresztül,de lehet a csaj tényleg nem is a barátnőd. ha valami komoly alakulgat köztük akkor tegyél keresztbe. mondd meg a csaj pasijának hogy mivan.a srácot meg kérdezd meg hogy akar-e még tőled valamit.
2009. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sztem ő nem akar féltékennyé tenni,ő nem az a tipus!A csaj meg olyan volt mindha nővérem lenne,és ez naon rossz igy,és hiába beszélnék vele mert úgy is hazudna vmit ,és nem ismerné el h hajt ráá,még én lennék a bunkó aki kever!nem vok féltékeny tipus csak ez durva és az utobbi 4 évben csak a csajban biztam és pont ő csinálja ezt velem.....
2009. dec. 16. 13:40
 6/9 anonim válasza:
Ha tud róla a barátnőd, hogy te vagy oda a srácért, ráadásul neki még pasija is van, mégis hajt rá, akkor az ilyen nem barátnő!!!
2009. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát ezt én is levágtam,csak azt nem tom mit tegyek vele!Gondoltam ráá h elbeszélgetek a pasijával deh az kicsit bunkó lenne,és lehet bele se kéne kevernem!
2009. dec. 16. 14:52
 8/9 anonim válasza:
A drága barátnődnek mondd meg, hogy ez nagyon nem szép tőle, és vagy leszáll a srácról, vagy elveszít téged.
2009. dec. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már elveszített örökre,ilyen"bnő" nem kell nekem ,de sztem senkinek nem kéne!De szerencsére a srác is ki osztotta igy azóta csak bunkózik a csaj!!Azaz bunkó smseket ír neki!!
2009. dec. 17. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!