Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbízhatatlan ösztönlényeknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízhatatlan ösztönlényeknek tartom a férfiakat és emiatt senki emberfiában nem tudok bízni. Hogy tudnám ezt levetkőzni?

Figyelt kérdés
Nem hiszek benne, hogy 2 ember évekig, vagy évtizedekig hűséges tud lenni egymáshoz úgy, hogy soha egyetlen kósza félrekufircolás se csússzon be. A férfiakat állati ösztönöktől vezérelt lényeknek tartom, akiknek 1 pi.na nem elég, mindig újat akarnak. Hogy lehet így építeni bárkire is családot stb? Szerintem nincs kivétel. Lehet egyik másik talán jobb, de mindbe ott van az ősi ösztön. Az ismeretségi körömben egyetlen olyan párkapcsolatról nem tudok beszámolni, ahol valaki ne ment volna félre. Nincs kedvem mindig attól félni, hogy mikor ver át valaki, akit szeretek. Őrjítő ez a gondolat, hogy tudnám ezt megmásítani magamban? Hogy tudjak bízni?
2014. márc. 21. 10:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
utolsó, ezt mind sikerült begépelni? nem füstölt le a billentyűzet?
2014. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
#20, jól beszélsz.
2014. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
*20-as. MAXIMÁLISAN igazad van!
2014. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Rossz körökben mozogsz, sosem tennék ilyet.

Egyébiránt úgy írod ezt, mint ha csak a férfiakra lenne igaz. Már bocs, de ez nevetséges és nyilvánvalóan provokatív.

2014. márc. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hát először is sztem menj szakemberhez! Mert ez már nem egészséges gondolkodás, beteg vagy kérdező...

Am, akkor most itt egy számodra ritka példa: 7 éve vagyunk együtt a párommal, semmi félrekufircolás se csók mással...Vagy elhiszed vagy nem, de ez van ;)


Csók, puszi...:D L24

2014. márc. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Sehogy, én megcsaltam a feleségem a feleségem nejével, a feleségem megcsalt a férjem nejével, annak nejének neje feküdt le a fogorvosom nejével, kinek neje lefeküdt, annak nejével nejének férjével, kinek neje lefeküdt velem :D
2014. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!