Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbízhatatlan ösztönlényeknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízhatatlan ösztönlényeknek tartom a férfiakat és emiatt senki emberfiában nem tudok bízni. Hogy tudnám ezt levetkőzni?

Figyelt kérdés
Nem hiszek benne, hogy 2 ember évekig, vagy évtizedekig hűséges tud lenni egymáshoz úgy, hogy soha egyetlen kósza félrekufircolás se csússzon be. A férfiakat állati ösztönöktől vezérelt lényeknek tartom, akiknek 1 pi.na nem elég, mindig újat akarnak. Hogy lehet így építeni bárkire is családot stb? Szerintem nincs kivétel. Lehet egyik másik talán jobb, de mindbe ott van az ősi ösztön. Az ismeretségi körömben egyetlen olyan párkapcsolatról nem tudok beszámolni, ahol valaki ne ment volna félre. Nincs kedvem mindig attól félni, hogy mikor ver át valaki, akit szeretek. Őrjítő ez a gondolat, hogy tudnám ezt megmásítani magamban? Hogy tudjak bízni?
2014. márc. 21. 10:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%
Azért érdemes megnézni itt a gyakorin a nők kérdéseit. Feltettem erről egy kérdést. Szerintem szűrjük ki mindannyian az ilyen embereket. Fiúkat aki kúrogaatnak mindenkit, és a ribizliket. Ezért nem megyek az olyan nőkhöz, akiknek már volt 20 pasijuk, és állandóan buliznak, hanem a normális átlagos lányokat keresem. Félek, hogy megcsalna. Ti is átlagos fiúk után menjetek ne csak a kigyúrt izomagyak után, akik flörtölnek mindenkivel a bulikban, mert nagy valószínűséggel meg fog csalni. Ne legyenek hatalmas elvárásaitok, mert nekünk sincsenek. Nem azt mondom, hogy a legrondábbakhoz menjetek oda, hanem az átlagosokhoz. Hogy nekik is legyen esélyük. Akkor nem fog ennyi kudarc érni. 20/f
2014. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
ugyanezt gondoltam a nőkről fiúként, amíg érdekelt ez a téma, és egyedül vagyok most is. De jobb is így, már beleszarok a világba ezen a fronton, nem is kicsit, mert a legtöbb paraszt bármin felül önző és bűnbakot meg úgy is talál, önérzete is szintén lesz. Ebbe én szaporodni se akarok, így megértem a problémád és azt tudom tanácsolni, legyél olyan mint én :D (alkoholista szerzetes :DD és fossál bele)
2014. márc. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
16%
Keress magadnak csúnya/átlagos férfit, az nem fog megcsalni, örülni fog, hogy te vagy neki. Komoly...
2014. márc. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
34%

Kedves kérdező!


Én meg az összes nőt pénzéhes szajhának tartom, akiket csak az érdekli, hogy legyen mellettük egy balek, akinek van háza, kocsija, milliókat keres havonta, elviszi nyaralni, hétvégente wellness-ezni, stb...


Csak tudod, az a helyzet, hogy ha Te nőként leírod a fenti kérdésedet, az általános társadalmi vélemény szerint igazad van, a pasik bunkók, semmirekellőek, hűtlenek, stb. Ha én leírom pasiként a fenti állításomat, akkor egy hímsoviniszta tajparaszt vagyok, jönnek az állítások, hogy puncit sose láttam, nem volt még kapcsolatom, csúnya pattanásos dagadék vagyok, stb. Pedig nem így van. Sőt. Találtam egy lányt, aki egyáltalán nem anyagias, és csak a szeretet számít nála. Persze, mire őt megtaláltam, vagy 400 lánnyal ismerkedtem, és 20-szal volt valamilyen közelebbi viszonyom...

2014. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Én férfiként átérzem az igazságot a kérdésben (azzal együtt én is pillanatnyi érzelmi impulzusoktól vezérelt ösztönlényeknek tartom a nőket), és azt kell mondanom rá, van erre valami megoldás, csak nem tudjuk, mi. A világot nem tudja megváltoztatni azt ember, csak önmagát. Hinned kell abban, hogy létezik legalább egyvalaki, aki erre képes. Én pl. most biztos nem lennék erre képes, de annyit fejlődtem már életemben, hogy nem zárom ki, hogy egy nap ez lesz a vágyam, és később sem változik meg. Más kérdés, hogy találsz ilyet, mert az biztos, hogy létezik. Egyik haverom 11 évig volt együtt egy lánnyal (19 évesen szedte fel, és most 30 a srác, és most szakítottak), NEM csalta meg, de gyereket, házasságot ő sem akart, emiatt tönkrement a kapcsolat, de most is barátnőt keres, és nem összevissza kefélne.
2014. márc. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nincs olyan,hogy fekete,meg fehér.Kompromisszum nélkül nincs boldogság.Max.a filmekben.
2014. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
31%

"A férfiakat állati ösztönöktől vezérelt lényeknek tartom"


Egyetértek veled, nekem jó, mert leszbikus vagyok és még barát szintjén sem jöhet szóba férfi.

Vagy próbálkozz lányoknál vagy fogad el, hogy hetero nőként nem lehetsz boldog.

2014. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
#17: neked aztán valóban remek lehet...
2014. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

A te mikrokörnyezeted a töredékét tartalmazza annak, ami létezik. Az alapján kijelenteni valamiről, hogy nincs, elég nagy butaság.

És hát ugye embert barátjáról...

2014. márc. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, kettő dolog jutott eszembe, és hidd el, nem sértő szándékkal írom, még ha úgy is tűnhet.


1: Igazságtalan, demagóg és szűklátókörű vagy! Az életem során azt tapasztaltam, hogy a környezetemben lévő nők sokkal inkább ösztönlények, mint az általam ismert férfiak! Egyszerűen azért, mert valamiféle női szokás, hogy a saját érzelmi világotok passzív, szenvedő áldozataként írjátok le a veletek történő dolgokat.


Csak a közvetlen környezetemben körülnézve alig tudnék olyan nőt mondani, aki ne játszotta volna el legalább egyszer, hogy gerinctelenségek sorát követte el pusztán azért, mert 100%-ban a pillanatnyi érzelmeinek engedte volna át az irányítást. Érzelmi, vagy fizikai megcsalás, szerelmi háromszög, fel nem vállalt szexuális kaland, és még sorolhatnám a dolgokat, de egy közös: utólag szinte mindig áldozatnak állította be magát mindegyik, mert a "szívnek nem lehet parancsolni".


Épp ezért eléggé igazságtalannak és jogtalannak érzem, amikor a nők puszta ösztönlényként írják le a férfiakat, holott nap mint nap azt tapasztalom, hogy a nők azok, akik szinte mindent képesek a pillanatnyi érzelmeiknek alárendelni, majd utólag mindezt úgy beállítani, mintha nem terhelné őket felelősség, mivel az érzelmeknek nem lehet parancsolni.


2: Alapvetően amiről te beszélsz, az nem igaz. Én momentán több, mint tíz éve vagyok abszolút hűséges a feleségemhez, és a környezetemben a férfiak többségére maximálisan igaz ez. Nagyon azt érzem a szavaidból, hogy te magadból indulsz ki; ez nem baj, de ezért ne a férfiakat okold.


Igenis lehet egy férfi hűséges, ellenben egy dolgot szokott nagyon sok nő (és férfi is ugyanúgy) elfelejteni: a hűség és a jó párkapcsolat nem alanyi jogon születik és marad fenn. A jó párkapcsolatért TENNI KELL! Egy férfi igenis képes hűséges maradni, ha a kapcsolat és a partner olyan, hogy a pasi nem küzd nap mint nap égető hiányérzettel és mellőzöttséggel.


Nagyon sok emberrel találkoztam már, akik úgy gondolkoztak, hogy a párkapcsolat - főleg, ha gyűrű is van - eleve kötelezővé teszi a hűséget és ennyi, pont. Menet közben csak azt felejtik el, hogy a jó párkapcsolatban az ember nem azért hűséges, mert egyszer megígérte, hanem mert olyan emberrel van együtt, akihez hűséges AKAR maradni. Az az ember, aki szépen belenyugszik abba, hogy a párkapcsolatában minden úgy marad, ahogy az elején volt, saját két kezével ássa meg a kapcsolat sírját, csak ezt nem hajlandó belátni.


Van nekem pl egy jó cimborám, akire valamilyen szinten illett az általad leírt lista, és a hűség nem mindig volt kenyere, legalábbis szinte minden párkapcsolata mellett flörtölt és méregette a csajokat. Jelenleg egy olyan nővel van együtt, akit tényleg imád, és akivel tényleg nagyon jó a kapcsolata. Még csak szemezni sem szokott csajokkal, mert számára a barátnője a világ legjobb nője, minden igényét kielégíti.


El sem tudom képzelni, hogy ehhez a csajhoz hűtlen legyen, pedig ő aztán nem volt gátlásos ilyen téren korábban, jelenleg viszont még csak a macsós poénok sem hagyják el a száját. Nem azért, mert ő változott meg, hanem azért, mert először olyan nője van, aki ezt el tudja érni nála, és aki megérdemli. Na EZ az, amit sokan elfelejtenek: a hűségre, éppúgy, mint a bizalomra, igenis rá kell szolgálni.


Na most én ezzel nem azt mondom, hogy a hűtlennek lenni jogos lenne, dehogyis! Csak azt mondom, hogy ha azt akarod, hogy a párod legyen veled szemben odaadó és hűséges, akkor szolgálj rá. Ha nem kell folyamatosan hiányolnia valamit a kapcsolaton belül (legyen az szex, kedvesség, odaadás, megbecsülés, vagy csak eleve egy olyan partner, akire csodálattal tud tekinteni), akkor miért nézne félre? A férfiak nagy része nem azért lép félre, mert mindig újabb és újabb punci kell neki, hanem mert van valami, amit a párjától nem képes megkapni.


Ha úgy érezted, hogy most a férfiakat akarom kimagyarázni, és megvédeni, akkor tévedsz, mi sem áll távolabb tőlem. Megoldás keresése helyett máshol keresni a vigaszt szerintem aljas és gyerekes dolog. Mindössze annyit mondok, hogy egy félrelépő ember mellett az esetek döntő többségében a megcsalt partnernek is bőven van min elgondolkodni! Egyszerű dolog a férfiakat agyatlan b*szógépnek beállítani, de ez nem igazságos, és a pozitív előrelépést tekintve cseppet sem konstruktív hozzáállás.

2014. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!