Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól gondolom? Megerősítenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom? Megerősítenétek?

Figyelt kérdés

Szóval megpróbálok nem egy regényt írni :) Decemberben szakítottam egy lánnyal (nem jártunk konkrétan) de olyan szoros kapcsolatban voltunk hogy szakításnak lehet nevezni, konkrétan csak rajtam álltak a dolgok. Osztálytársak vagyunk és ez volt a fő indokom azellen hogy összejöjjünk. (A többit nem mondtam el neki mert eléggé megsértődött volna, én meg szeretem őt és nem akartam vele rosszban lenni.) Mind1 a történethez hozzá tartozik az én hülyeségemet terhelendő hogy ez a nem összejövés/hirtelen kiugrást másodszor játszottam el vele. Ezért szégyelltem is magam és értelmesen megakartam vele beszélni és bocsánatot is kértem. Na ez volt az a pont amióta tudomást sem veszünk egymásról. (Többször is tudtomra adta hogy számára nem nagyon létezem. Nem akartam énis ilyen ovodás szintre lemenni, ezért hagytam)


Én még mindig kicsit szerelmes vagyok belé. Nem tudom miért, mert biztos hogy nem jönnék össze vele és hosszútávon elképzelhetetlennek tartom a kapcsolatot vele.De nagyon zavar hogy nap mint nap látom ahogy nevet meg mosolyog és konkrétan keresztül nézünk egymáson. Szalagavatóra megkérte azt a gyereket akit a legjobban kinem álhatok :D (ők eddig is jóvan voltak, szóval betudtam annak hogy hátha nem engem akar húzni) Mind1 ígyis elvoltam még. Azóta a csaj legalább 3-4 randit letudott. Most meg a legjobb haverommal kavar. (A srác elég buta és még nem esett le neki hogy nyomul rá a csaj, meg tagadja hogy tetszene neki, de idő kérdése és meglesz az). Egyébként a srác sem a lány kategóriája. Szóval 2 racionális magyarázatot találtam magamnak. 1- hogy a csajnak tényleg majdhogynem bárki de bárki jó 2- hogy szemét és engem akar kiidegelni


Akármelyik is, szerintem nem lenne érdemes foglalkoznom vele. Akkor miért érdekel mégis?


2014. márc. 20. 18:30
 1/4 A kérdező kommentje:
AAAh megint regény lett 19F 18L
2014. márc. 20. 18:30
 2/4 A kérdező kommentje:
Qrv@ @nyád te $zar :D
2014. márc. 20. 18:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Jó légyszi Metinezz v. egyél vmit csak foglald el magad.
2014. márc. 20. 18:36
 4/4 vakondka ***** válasza:

A lány csak megpróbálja élni tovább az életét és nem örlődni a múlton, nem téged akar sziv@atni.

A legjobb az lenne, ha te is továbblépnél és nem vele foglalkoznál, sokkal jobban fogod magad érezni a bőrödben!

2014. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!