Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja, hogy korainak érzi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja, hogy korainak érzi?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a párommal és imádjuk egymást.kezdettől fogva együtt lakunk, igaz csak a szülöknél, még nincs saját lakásunk.Már eszébe jutott hogy megkérje a kezem,de aztán mégsem kérte,pedig a lánykérés nem jelentni azt hogy egyből házasodni kell.AMúgy sem lenne rá most pénzünk.Azt mondja még korai,de azt nem tudja, hogy érzelmileg vagy az időpont miatt, hogy még csak 1 éve járunk.Legalábbis nem mondja meg.Pedig mindig hajtogatja, hogy nélkülem már nem tudná mi lenne,meg, hogy neki nem kell más. Tervezgetjük a jövőt,de mi lehet az oka, hogy még nem mer 1 lépést előre lépni?
2009. dec. 16. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

fél elkőtelezni magát.. gondolom még nem érzi magát elég idősnek..

(megjegyzem h én pl 25 évs korom előtt semmiképp sem jegyeznék el senkit.. együttlennénk, de ahoz elég érettnek is kel lennni, h az ember ilyen döntést hozzon..)

ha már elég idős lenne hozzáá, akkor lehet h csak bizonytalan..

2009. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. dec. 16. 09:31
 3/6 anonim ***** válasza:
amugy hány évesek vagytok?
2009. dec. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő 23 én 24
2009. dec. 16. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit változtatna egy gyűrű és egy esküvő? Tulajdonképpen semmit, az csak egy ékszer és egy papír.

Ha itt lesz az ideje, megkéri majd a kezed. De ne erőltesd, mert visszafelé is elsülhetsz. Inkább örülj, hogy ilyen józan gondolkodású párod van, aki nem akarja elsietni. Egy év után nem sok minden derül ki a másikról, még ha együtt laktok, akkor sem :)

2009. dec. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy 23 évesen 1 év kapcsolat után nem akar eljegyezni. Ez tényleg nagyon korai. Én is szeretem a barátnőmet, 2 éve vagyunk együtt, és mégis szétmentünk 2 napra, mert egyszerűen mind2en bekattantunk valahogy, szerencsére megjött az eszünk, de komoly esélye volt, hogy örökre vége legyel. Ilyen fiatalon még bármi megtörténhet.
2009. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!