Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg számít, mekkora melle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg számít, mekkora melle van egy lánynak?

Figyelt kérdés
Légyszi ne írjatok olyat, hogy fogadd el magad meg hasonlókat, csak hogy számít-e vagy nem. Köszi
2009. dec. 15. 23:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
mire számít? én nem szeretem a tőgyeket meg a csöcsöket sem, nekem az tetszik, ha fiatalos és egészséges, olyan tényerbe való és kerek :D És ne lógjon, talán ez a legfontosabb :D
2009. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
számít, mégpedg az h magához képest mekkora! egy ducinak ne legyen kicsi, és egy 45 kilósnak ne legyen hatalmas.
2009. dec. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Én erre elsőre azt mondanám,hogy számít,mert szeretem,ha jó és nagy mellei vannak egy nőnek. De mi van,ha elvarázsol egy olyan lány,akinek nincsenek nagy mellei? Ha mellette tényleg boldog lehetnék,akkor azt mondom nem érdekel. Összegezve tehát: nem számít.


Ja,és ehhez hozzá tartozik,hogy akit szeretek,azzal kapcsolatban nem érdekel,mi a társadalmi "norma" és mit gondolnak mások.

2009. dec. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
tényleg
2009. dec. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Számít a f*szom az számít
2009. dec. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
Szerinted egy férfinak csak mellek kellenek? Ha így lenne akkor levágott mellekkel járnának kézenfogva az utcán, hát nem igaz, addig idegesítesz az ilyen ezredik kérdéssel hogy agyvérzést kapok:@
2009. dec. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
nekem pl. marhára nem a mérete számít, az is tetszik ami közé a fejemet raknám, meg a picikék is. Formailag is sokféle tetszik, de az már nem teljesen mindegy, formára van ami nem jön be.
2009. dec. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
nem számit,csak az számit hogy szeret e a srác:)
2009. dec. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Minket annyira érdekel férfiakat a melleitek mérete, mint titeket a péniszünk mérete...


TEJCSÁRDA!!!!

2009. dec. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
csak a nagyzolóknak számít, hogy mekkora a csajuk mellbősége. Szal egy átlag kapcsoltaban a mellméret nem fog sok vizet zavarni a párválasztáskor. Ha nagy ha kicsi, általában sokkal kisebb a szerepe a többi tulajdonságnál.
2009. dec. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!