Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az számít egy lánynak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az számít egy lánynak, hogy egy fiú meg tudja nevettetni?

Figyelt kérdés
Nem csak egy lány mondta, hogy kedvel mert meg tudom nevettetni és jókedvre derítem. Én ilyenkor valahogy úgy érzem magam, mint egy bohóc aki megnevetteti az embereket. Jah...meg nem a bénaságaimmal szoktam megnevettetni bárkit hnem a szövegemmel.
2009. aug. 17. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:

én például szeretem, ha egy fiú humoros :)

17/L

2009. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
persze, különben nagyon unalmas és lapos lenne a kapcsolat...
2009. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szeirntem az nagy pozitívum, ha a srác a szövegével tud nevettetni :)

21/L

2009. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nagyon számit! :)
2009. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igenigen. Ettől (is) lesz tartalmas egy kapcsolat:)Nem bírom a nagydumás srácokat, de a humor szerintem mindenkinél jól jön..persze csak az okos humor:)

16L

2009. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen hidd el a humoros pasik sokkal szimpatikusabbak, vonzóbbak. :)
2009. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de jóó...akkor csak önbizalomhiányom van? Nem kell úgy érezzem magam, mint egy bohóc? Köszi a válaszokat
2009. aug. 17. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kell úgy érezned magad, mint egy bohóc. Szerintem nincs olyan csaj, akit ne venne le a lábáról egy jó szöveg. Tudod, imádunk nevetni. Önbizalomra fel. Én pl. előbb megismerkednék egy jódumás, kevésbé "jóképű" pasival, mint egy kockafejű adonisszal. A szépség amúgy is múlandó.
2009. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én nővérem ezért ment hozzá a sógoromhoz:)

Tiszta dilisek:D

2009. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!