Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Veletek volt iylen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Veletek volt iylen?

Figyelt kérdés
járok egy sráccal, akit szeretek, de sokszor gondolok a volt barátomra, aki az első szerelmem volt. szokott hiányozni is. néha emiatt elbizonytalanodom, vajon szeretem-e a mostani barátom:S 18l
2009. dec. 15. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy szereted e azt te érzed....Am meg ha a mostanival akarsz maradni ak verd ki volt pasid a fejedből!...

Én is nagyon sokat gondoltam az első pasimra,de ha szeretitek egymást,akkkor a mostani eltudja felejtetni a volt fiudat.

2009. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lezártad te az előző kapcsolatodat? Mert nem hinném... Ha túl tetted volna magad rajta akkor nem kellene hogy ilyenek eszedbe jussanak
2009. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az első nagy szerelmemet még a mai napig nem felejtettem el,van hogy vele álmodok,sokat gondolok rá...,pedig már 4év e nem láttam.Meg kell emészteni és tudni kell élni az emlékekkel...egészségesen! 25/F
2009. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Normális.
2009. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!