Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vár el? Ilyen nincs .

Figyelt kérdés
Hogy lehet hogy nincs egyetlen olyan lány se pesten 16-18 között, aki ki is néz valahogy, aranyos pörgős, nyílt, őszinte és megbízható ... emellett értékelné ha egy fiú foglalkozik vele és tényleg szereti ... a fiúnak nem rAj stílusa van, lehet vele dumálni ... külsőleg aktívan sportol, ápolt(szomorú, de a manapság már ez is egyre ritkább :D) ... igazából nem tudom mi lehet a baj, akit megkérdeztem, csak a képét mutattam meg neki, szinte mind azt mondta hogy helyes srác, én elég jól ismerem, énis ezt gondolom róla. Nekem van barátom, ez az egyetlen akadály :( de nagyon szeretnék már segíteni neki ... Mit tudtok mondani? Fiúk lányok véleménye korral érdekel :D Bocsi ha kicsit hiányosan írtam le a helyzetet :$ Nyugodtan szóljatok ha hiányzik valami a válaszhoz :)
2009. dec. 15. 21:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
12:06 kar hogy nincs mailed beallitva,segithettel volna szerintem, beszelnek veled
2009. dec. 19. 07:35
 12/13 anonim válasza:
most már tudsz írni. :)
2009. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Várom a választ (A) :)
2009. dec. 24. 02:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!