Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vár el? Ilyen nincs .

Figyelt kérdés
Hogy lehet hogy nincs egyetlen olyan lány se pesten 16-18 között, aki ki is néz valahogy, aranyos pörgős, nyílt, őszinte és megbízható ... emellett értékelné ha egy fiú foglalkozik vele és tényleg szereti ... a fiúnak nem rAj stílusa van, lehet vele dumálni ... külsőleg aktívan sportol, ápolt(szomorú, de a manapság már ez is egyre ritkább :D) ... igazából nem tudom mi lehet a baj, akit megkérdeztem, csak a képét mutattam meg neki, szinte mind azt mondta hogy helyes srác, én elég jól ismerem, énis ezt gondolom róla. Nekem van barátom, ez az egyetlen akadály :( de nagyon szeretnék már segíteni neki ... Mit tudtok mondani? Fiúk lányok véleménye korral érdekel :D Bocsi ha kicsit hiányosan írtam le a helyzetet :$ Nyugodtan szóljatok ha hiányzik valami a válaszhoz :)
2009. dec. 15. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
én pörgős vagyok, ápolt, őszinte és imádom a sportot. mások szerint aranyos vagyok..de nem Pesten lakom és van barátom :DD
2009. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

jah, 16 éves vagyok

első voltam

2009. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
A Roma Rádió illetékes rajkérdésben.
2009. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azért volt fontos hogy normális stílusa van, mert még a barátnőim közül is a legtöbb a metroszexuális pasikat kedveli jobban, az őfélék inkább csak a fejükben járnak.
2009. dec. 15. 21:57
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Na ugyan ezt kérdem én, csak 2 évvel lejjebb;

van csaja a:

-b*zis kinézetű fiuknak

-az amerikamániásoknak

-a dikeknek

Meg rajtam kívül lényegében mindenkinek. Sportolok, nem vok kertitörpe, a körülöttem lévők humorosank is tartanak, de valahogy mégse jön össze.. :S

2009. dec. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
mit tudsz tenni? legyél mellette mint barat, és batorítsd h keressen maganak valami kedves csajt. ennyit elég tenned, a többi mar az ő dolga
2009. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Sok az elvárás,rá kell ébredni, h te sem vagy tökéletes, és a barátod sem, az életben kompromisszumokat kell tenni, ugyanúgy mint a repülőgépeknél. Van bombázó, de az nem elfogó vadász. Van csapatszállító. Van utas szállító. Van amelyik a vízre is le tud szállni, és fel is száll onnan.

A liba tud úszni, repülni és a földön járni. De mindegyikben tökéletlen. Ez a kompromisszum..

2009. dec. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

te figyelj már,találkoztál már mindenkivel? akkor meg hogy mered kijelenteni hogy pont pesten nincs ilyen lány?

amikor kis vidéki városokban televan jófej csajokkal,a vagányság meg több értelmü,lehet hogy ha nem érti a viccet akkr mégjobban befordul meg ilyennek,mindenhezz két ember kell..

2009. dec. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Én pörgős vagyok, sőőt néha már mások szólnak hogy elég lesz mert már ők fáradnak :D amiket még leírtál hogy őszinte megbízható és hogy tényleg szereti ha egy fiú szereti, akkor ez rám mind igaz a környezetem szerint és szerintem is :) csak egy a gáz.... nem pesti vagyok.. :S
2009. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

12:06

még annyit, hogy imádom a sportot és én is sportolok :D

16/L

2009. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!