Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnők befolyásolhatják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Just Happy 94 kérdése:

Barátnők befolyásolhatják a pasim személyét?

Figyelt kérdés
Csak annyi lenne a kérdés, hogy van egy pár nagyon jó barátnőm. Ha van egy pasi a láthatáson akivel összejönnék akkor elkezdik kritizálni, hogy hogy néz már ki, és, hogy legyek igényesebb... de nekem ezek tetszenek.... na, nem ez a lényeg, hanem normális-e, hogy ezek miatt egy csomó pasitól elmegy a kedvem, és ha esetleg össze is jövök eggyel akkor nem sok idő múlva szakítok vele a fent leírtak miatt... (nem arról van szó, hogy a pasit szeretem-e vagy nem, mert szeretem, de amiket felsorolnak a barátnőim, mind rossz tulajdonság és kiszeretek belőle).. próbáltam már velük beszélni de nem megy... mit csináljak, és ez normális???
2009. dec. 15. 20:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hallod hát velem is ez volt, amíg meg nem ismertem mindegyik ilyen barátnőm pasiját, na akkor aztán rájöttem, hogy mindenkiben ott van a nyomorék, ha külsőleg nem is, de belsőleg biztosan. na akkor döntöttem úgy, hogy lesz*rom a "barátnőimet". és amióta magabiztos vagyok és nem hagyom magam elbizonytalanítani, abba is hagyták a fikázást.
2009. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat... megnyugodtam=)

mert úgy érzem, hogy egy ilyen miatt egy nagy hibát követtem el, mikor akkor szakítottam avval a sráccal...

2009. dec. 15. 21:01
 13/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert Ők várják az "igazit" meg a nagy Ő-t, azért Te még élhetnéd az életedet a magad módján...

Megsúgom neked, hogy a nagy Ő, és az igazi sem létezik...

A nyomi pasik meg a legjobb fej pasik a világon...

Szerintem egymást hülyítik ezzel a nyimi-nyomizással!!!

:DDD

Gondold azt, hogy Te is nyomi vagy...És akkor nem érzed magad szarul, ha egy szerintük nyomi sráccal jössz össze!!!

Még valami a barátnőid IDIÓTÁK!!!

Építsd le őket mihamarabb!!!

2009. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

nem vagy fuggetlen ember. Sajat egyeniseg nelkul, igen nehezen megy meg a boltba setalas, ha a baratnoid inkabb csak megvarnak elotte. Ugy kepzellek el mint aki egy koveto, nem egy vezeto egyeniseg. Meg a barataidat is masok velemenyere valogatod. Biztos, hogy nem lennel joba egy olyan csajjal akit ribancnak tartana a tobbi, meg akkor is ha te jo arcnak tartanad. Es ne vedd sertesnek, de ha meg nincs is igazam (ami sztem nem vszinu), tudni kell, hogy sok ilyen ember letezik.

fatercosta

2009. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!