Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnők befolyásolhatják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Just Happy 94 kérdése:

Barátnők befolyásolhatják a pasim személyét?

Figyelt kérdés
Csak annyi lenne a kérdés, hogy van egy pár nagyon jó barátnőm. Ha van egy pasi a láthatáson akivel összejönnék akkor elkezdik kritizálni, hogy hogy néz már ki, és, hogy legyek igényesebb... de nekem ezek tetszenek.... na, nem ez a lényeg, hanem normális-e, hogy ezek miatt egy csomó pasitól elmegy a kedvem, és ha esetleg össze is jövök eggyel akkor nem sok idő múlva szakítok vele a fent leírtak miatt... (nem arról van szó, hogy a pasit szeretem-e vagy nem, mert szeretem, de amiket felsorolnak a barátnőim, mind rossz tulajdonság és kiszeretek belőle).. próbáltam már velük beszélni de nem megy... mit csináljak, és ez normális???
2009. dec. 15. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen.

Sajnos.

2009. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Főként ha tizenéves vagy.
2009. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mondhatom kedves kis barátnöid vannak...

Biztos féltékenyek oO

2009. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
egy csomó jó kapcsolatot az ilyen tetűfészek barátnők tesznek tönkre. halált érdemel az összes
2009. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
20:42 -> Egyetértek. Én is olyan jól megvoltam egy lánnyal, hogy az már filmbeillő volt, és ezek a kis g*ciputtonyok úgy elb*sztak mindent, hogy utána most azt hiszi a lány, hogy kihasználtam.. És már hónapok óta próbálom visszanyerni a bizalmát. Ha találok egy ilyen lányt, szétvágom bicskával a petefészkét.
2009. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A barátnőidnek vannak pasijaik?!

Csak, mert ha nincsenek, akkor valószínűleg azt szeretnék, hogy neked se legyen!

Ha neked tetszik valaki és össze akarsz vele jönni, akkor miért hagyod, hogy a barátnőid fikázzák?! Ez lesz majd örök életedben? Másokra hallgatsz majd és szingliként éled a napjaidat? Amúgy, ha összejössz egy pasival aki neked bejön, miért hagyod, hogy mások kritizálják?! Én megvédeném a páromat és kiállnék mellette, nem pedig elhidegülnék tőle...Mégiscsak Én választottam...

Legközelebb, ha a barátnőid azt mondják, hogy ugorj a kútba, mert az most tök "igényes" elfoglaltság, akkor Te mész és ugrasz a kútba???

Én a helyedben elkezdeném leépíteni a barátnőket...

Nem biztos, hogy a Te javadat akarják...

2009. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jól beszél az előttem szóló. Mindig, de mindig azt kell tenned, amit érzel, ne hallgass másokra, főleg ne fickóügyben.
2009. dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnos mostanában ez megy. A féltékenység, irigység miatt van. Fiúk (az előttem kettő) azért férfiban is vannak ilyenek. Azokkal mit kéne csinálni? Töküket levágni? Inkább lesz*rni őket.
2009. dec. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszi az eddig érkezett válaszokat.. =)

nem az a baj, hogy hallgatok rájuk. és igenis megvédem a pasimat.. de annyi rossz tulajdonságot sorolnak fel, hogy lehetetlenség mindegyikre választ találni, egyszerűen el kell fogadnom. és nem az a probléma, hogy féltékenyek, mert udvarolnak feléjük is, de mindet elhesegetik mert, hogy nyomik... meg, hogy várnak az igazira... de azért köszönöm =)

2009. dec. 15. 20:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Lefosni őket pipiskedve, arcon, azt kell. Túl jó dolguk van az embereknek.
2009. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!