Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire befolyásolhatják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anabella90 kérdése:

Mennyire befolyásolhatják a kapcsolatot a szülők?

Figyelt kérdés

5 hónapja élek párkapcsolatban, de a szüleim nem igazán fogadják el a párom. Nap mint nap megjegyzéseket tesznek vele kapcsolatban.Eleinte nem zavart mert sokkal erősebb volt a szerelem, de mára már én sem tudom igazán mit akarok.

Ennyire befolyásolhatóak az érzések?:S


20/L


2010. jún. 29. 18:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
Csak a találkozást akadályozhatják meg... ergó mindent sajnos......
2010. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igazából nagyon rendes szüleim vannak, a fiúval is akkor találkozom mikor akarok, és mikor nálunk van teljesen normálisan viszonyulnak hozzá, ő nem is érez semmit.

De ha elmegy akkor minden nap felhozódik, hogy nem illünk össze stb

2010. jún. 29. 18:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm már 23 éves és nem volt még normális kapcsolata, mert a szülei állandóan balhéznak, az apja iszik, az anyja meg olyankor kizárja a házból, meg betörik az ajtó üvegét....ciki a szülei, így nem mer odavinni hozzájuk fiút, így kapcsolatot sem tud teremteni....szóval nagyon is befolyásolják a dolgot a szülők...:S
2010. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elkell menni dolgozni, meg alberletbe, aztan lehet bepasizni esznelkul
2010. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

engem nem érdekelnek.

lesz@rom őket.

ennyi.

:)

15/L

2010. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Horváth Döniz válasza:

Igen. Talán.

Én is voltam ilyen helyzetben mikor 17 éves voltam:)

Volt egy barátom akivel nagyon szerettük egymást, de a szüleim nem fogadták el hogy vele járok. De engem el is tiltottak tőle. Eleinte nem érdekelt mert ugyanúgy találkoztam vele, titokban. Sajnos ez miatt tönkre mentünk a kapcsolatunk. :) Úgyhogy valamilyen szinten befolyásolják a szülők az már más kérdés hogy mennyire hagyod magad. Ha valóban annyira szereted akkor tehetsz ellene, beszéld meg a szüleiddel hogy mennyire szereted és neked rosszul esik ha őt bántják előtted.

2010. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt a kérdést akár én is írhattam volna! Nálam pont ugyan ez van! Nekem is mindig fikázták a barátomat, de ugyan ugy csak nekem, a háta mögött! Harcoltam egy darabig ellenük! Azóta másfél éve együtt vagyunk! Egyrészt belefáradtam a harcba, másrészt hogy már nem a rózsaszín fellegebe járok, rájöttem hogy mind hibát amit az anyám már az elsö hónap után elmondott, mind létezett, csak nem akartam elhinni!

De te tudod, én is tudtam küzdeni másfél éven keresztül!

Sztem nekem is a szüleim ronották el ezt a kapcsolatot. De az anyum már olyan szinten van, ha szakítanák a barátommal, már másnap hozhatnák haza mást mert annyira nem kedveli! Pedig sose volt bunkó!

De van a másik véglet: nagyon imádja! Emiatt én utáltam meg a srácot, mert esküszöm jobban szerette mind engem! Nem tudom melyik a rosszabb!

17/L

2010. júl. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor kitartást... Én 4 éve vagyok együtt a bnőmmel és még mindig utálnak és mindennek elhordanak a szülei, pedig nem igaz. De még egy év és összeköltözünk távol tőlük:D
2010. júl. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sajnos nekem elöző párkapcsolatom ilyesmibe bukott bele (többek közt). csak nálunk annyi volt a különbség, hogy anyja egyedülálló szülő és nagyon már szinte betegesen ragaszkodott a fiához és úgy érezte, hogy én elveszem tőle. pedig ha belegondolsz ez a normális, mert egy felnőtt nőnek több önbecsülése is lehetne, minthogy a fiára akaszkodjon...

de sajnos vannak ilyen családok és igen sajnos képesek befolyásolni attól függően, hogy mennyire erős az a jellem, akire nyomást gyakorolnak.

szüleim nekem sem kedvelték midnen páromat, de engem nem érdekelt különösebben, mert én döntök ezzel kapcsolatban, ha nem támogatják szívük joga, de én mindig harcoltam szüleimmel szemben aktuális párom javára.

2010. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

10:31-es nálunk is így van ez. Volt előtte egy barátom és anyáék annyira szerették, hogy még most is nap mint nap felőle érdeklődnek,és ha szakítanék a mostani barátommal már másnap vihetném megint haza...de fogadok mást is.

Az elején azt gondoltam, hogy nem befolyásolnak ezek a dolgok, mert szeretem a barátom, de egyre többet kezdtem el ezekkel foglalkozni. Általában azt mondja róla anya h nem illünk össze mert kisebb mint én(pedig egy magasak vagyunk)de mikor magassarkút veszek fel én is észre vettem, pedig előtte erre nem is figyeltem, de már zavar.

Még mindig szeretem a barátom, de tisztában vagyok vele h nekünk ez nem működik hosszútávon, sajnos nem tudnám elképzelni azt h vele élem le az életem...így nem látok sok esélyt a folytatásra..de biztos vagyok abban h nagy részben a szülők miatt fajult el a dolog:S

2010. júl. 1. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!