Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
járok egy nagyon aranyos sráccal aki mindent megtenne értem és én is nagyon imádom, csak egy probléma van az hogy egyfolytában találkoznia akar ami nem is lenne gond csak már tulzásba viszi és alig tudok lenni a barátaimmal mit mondjak neki h ne bántsam meg?hisz olyan jo vele csak kellene egy kis levegővétel
2009. dec. 15. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyiregyi vagy? :D
2009. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

20 01 vagyok

Csak azért érdekel mert lány vagyok és pont az egyik barátnőmnek is ez a gondja...

2009. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem:) de ha barátnödnek sikerülne megoldani az ehhez hasonlo gondját akkor írd meg hogy hogy oldotta meg

köszi

2009. dec. 19. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!