Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem azt, mint az elején....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem azt, mint az elején. Mit mondjak neki, hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
3 hónapja járok egy sráccal, de a szerelem elmúlt. Kedvelem, de mint egy sima barátot, ezért nem akarom megbántani. A helyzet az, hogy ő viszont odavan értem, és nem tudom, hogy mit mondjak neki:S El lehet ilyet mondani, hogy ne okozzak fájdalmat a másiknak?
2010. dec. 2. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen mindegy mit mondasz neki...Meg fogod bántani vele...Kezdetnek mondhatnád neki ezt: "a szerelem elmúlt"...

Amit nekünk is írtál...

2010. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:
82%

ohh b*zdmeg te lány... egy újabb lelki sérült bosszú szomjas csávó szabadul rá a világra és kezd játszadozni a lányokkal, hogy vissza adja a női nemnek azt amit ő kapott tőled:P

na sebaj..:) ez az élet rendje:)

2010. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Úgy érzem itt ér végez az eddigi élet". Mond neki ezt.
2010. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

3 hónap már egy tartalmas, tartós kapcsolat... Az ilyen hozzáállás miatt van annyi válás is ebben a mocsok világban.

Szerinted a szüleid hogy voltak szerelmesek 30-40 évig? Hát sehogy, alkalmazkodóképesség, tolerancia kérdése az egész.

2010. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, ez még valahogy nem megy...
2010. dec. 3. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Legyel vele oszinte. Probald nem megbantani az egojat.

Engem is hagytak el 16 evesen (az en hibam volt), most megis komoly kapcsolatom van. Nem akartam minden lanyt tonkretenni. Akarhogy dontesz ugy tedd, hogy ne band meg utana.

18 f/karpatalja

2010. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!