Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől változott meg ennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változott meg ennyire? Mi baja van?

Figyelt kérdés
Ősszel megismertem egy srácot, majdnem össze is jöttünk csak nekem túl gyors... beszélgettünk és jól elvoltunk 3 hét múlva szerettem volna vele találkozni soha nem ért rá,családi problémák... felhívtam a haverja vette fel nem hívott vissza... tudom teljesen úgy tűnik h nem akar semmit tőlem csak nem értem mitől változott meg ennyire:S Mért nem tudják elmondani h mi bajuk van? mindig csak a kifogások és semmi konkrétum... és közben azt hiszem megszerettem:S
2009. dec. 15. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mivel túl gyors volt, túl gyorsan le is mondott Rólad. Ilyen tippem van. Gyorsan kiégette magából a szerelmet irántad. Vagy ki tudja.
2009. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na ez az a kérdés amire itt nem kapod meg a választ,csak tőle.Ő meg nem fog válaszolni sajna,pedig mennyivel egyszerűbb lenne ha kinyögnék mi bajuk ahelyett hogy hátat fordítanak.
2009. dec. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen erre sajnos én is rájöttem:S csak nem értem mért nem lehet őszintén megbeszélni a dolgokat és elmondani kinek mi baja van?!...:(
2009. dec. 15. 19:43
 4/9 anonim ***** válasza:
az a baj h sztem minden nő életében vannak olyan pasik akik ugyanígy "hátatfordítottak" és sose mondták meg az okot.egyszerűen csak fogják magukat ée eltűnnek az életünkből,bármiféle normális magyarázat nélkül. és ez annyira de annnnyira jellemző a férfiakra.... :/
2009. dec. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy mért nem képes elmondani azért mert pasiból van!És pasik másképp vannak kódolva.Én is elszúrtam a lehetőségemet egy kapcsolatra,másfél hónap depi után úgy döntöttem kell nekem és harcolok!
2009. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És mi lett a harc vége?
2009. dec. 17. 18:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Még tart a harc,de alakulnak a dolgok:)
2009. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem:)/ hát én nem tudom legszívesebben ráírnék h beszéljünk hiányzik:S de közben pedig azt érzem h felejtsem el és ne írjak neki semmit...:S
2009. dec. 18. 19:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele.Végül is kibékültünk,de nem olyan mint régen,tudom hogy szeret és figyeli minden mozdulatom,de asszem nagyon megbántottam,pedig ő bántott előbb.Kezdünk mindent előröl,remélem megéri majd.
2009. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!