Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi baja lehet? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi baja lehet? Miért változott meg ennyire?

Figyelt kérdés

Tudom idióta a kérdés, de engem tényleg érdekelnek a lehetséges válaszok. Van egy 22 éves fiú akivel rengeteget beszéltünk msn-en, telefonon. Már tervezgettük a találkozást, nagyon megkedveltük egymást. mindig új képeket akart rólam, csináltam párat, rögtön írt, még dalt is küldött. végre ő is rakott fel magáról új fotót, írtam is, de nekem nem válaszolt, se egy köszönöm vagy valami, meg nem is ír nekem már vagy 2 napja(ami nekem sokat számít, mert hiányoznak azok a jó beszélgetések) De mi lehet a baja? tudtommal nem bántottam meg semmmivel..szószerint egyik napról a másikra fordult a kocka... szerintetek mi lehet a baja velem? 16 vagyok, és tudom most hülyének néztek, hogy ilyeneken agyalok,de nagyon rosszul esik nekem ez az egész. annyira beleéltem magam az egészbe...

köszi előre is a kedves válaszokat, ötleteket!:)


2010. nov. 17. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet nincs net közelben a telefonjáról meg lement a pénz..:DD
2010. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aranyos vagy:) de ez kizárt dolog:( ne kérdezd, hogy miért, túl hosszú lenne!:D
2010. nov. 17. 15:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
jaja, sok oda lehet, hogy miért nem jelentkezik. ha legközelebb beszéltek, azért ne kezdjed egyből azzal hogy hova tűnt ennyi ideig. hagyd meg az esélyt neki, hogy elmondja. ha mégsem, akkor már kérdezd meg.
2010. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát igen, az biztos, hogy sok oka lehet, csak azt nem értem, hogy a haverjainak tud válaszolni, nekem meg miért nem?:( eddig mindig, elsők között írt nekem..nem tudom mi lehet...nem tudok kiigazodni a férfiakon!:(
2010. nov. 17. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

azt honnan tudod, hogy a haverjainak válaszol?


egyébként, ha ez igaz, akkor nagyon nem érdekled azt a pasit annyira. egy a lényeg. ne alázkodj meg semmi esetre sem. ha pasi lennél, akkor is ugyanezt mondanám. ha esetleg jelentkezne(mert természetesen te nem fogsz :) ) akkor ne válaszolj rögtön. vagy egy darabig egyáltalán ne. ha jó indokkal áll elő, az még elfogadható. de jó indok kel, hogy legyen.

2010. nov. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fel kellene hívnod, ha ennyire zavar. Vagy egy SMS-ben rákérdezni a dologra.
2010. nov. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
próbálj meg nem neten ismerkedni.
2010. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ohh nem nem, igazából csak egy kommentárról van szó, amire nem válaszolt. Nem tudom mi legyen, írjak-e esteleg neki vagy rád hallgassak-e? vagyis h tudomást se vegyek róla.

nem szoktam neten ismerkedni, nem vagyok olyan h egész nap csak itthon ülök a gép előtt, de ez így jött össze. és nagyon is örülök, hogy összeismerkedtem vele, csak most félek, hogy elveszítem:( és ráadásul nem is tudom, hogy mi a baja velem, eddig minden olyan szép volt:(

2010. nov. 17. 18:56
 9/9 A kérdező kommentje:

egyébként nem vagyok olyan hisztis liba, hogy ilyesmin kiakadjak h egy nyamvadt kis komira nem reagál..csak az a baj, hogy mindenkinek a hozzászólását kedvelte...mindenkinek válaszolt, csa nekem nem:( és eddig ez nem így volt..

de szerintetek mi legyen? küldjek neki üzenetet vagy ne?

2010. nov. 17. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!