Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet felélénkíteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felélénkíteni egy szerelmet?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akit nagyon szeretek. Most 14.-én voltunk 15 hónaposak, de a barátnőm néha furcsán viselkedik. Egyszer azt mondja hogy szerelmes és szeret máskor meg azt hogy már csak szeret és egy kicsit szerelmes. De mikor együtt vagyunk az nagyon jó, ő is viszonozza az érzéseket, kedves meg minden jó. De mikor suli után felhívom vagy valami akkor olyan furcsa. Olyanokat szeretnék kérdezni akiknek már legalább 2 éves a kapcsolatuk és velük is volt hasonló, hogy hogy sikerült felélénkíteni a szerelmet hogy minden a régiben menjen tovább? Előre is köszönöm: xy
2009. dec. 15. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem hagyd a csajt...
2009. dec. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a puszta gondolattól hogy vége rosszulvagyok. Egyszerűen hányingerem lesz és nem bírom.:S
2009. dec. 15. 16:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek,ő éppen egy ilyet él át!Ettől függetlenül szeret Téged,szerintem nincs miért aggódni. Ha mindenképpen megoldást szeretnél,akkor közös programok:mozi,kori,dvd,kirándulás,etc... Amikor együtt vagytok,rólatok szól és mindkettőtöknek olyan élmény,ami erősíti az összetartozást! :)
2009. dec. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod hogy ez egy hullámvölgy? De akkor hogyan lehet ezen mihamarabb túlesni? Múltkor azt mondta nekem hogy ez szerinte nem tart sokáig már, de ezt is akkor mondta mikor jött neki egy ilyen már csak szeret dolog, aztán megint minden rendbevolt. sajnos nem értem...:S
2009. dec. 15. 16:38
 5/10 anonim válasza:

Lehet,hogy egy kicsit hangulat ember.Most nem akarok hülyeségeket beszélni,de már sok olyan emberrel találkoztam,aki ha például valami miatt rossz a kedve,akkor a párját "bűnteti".

De az tényleg jó ötlet,hogy mozduljatok ki.A mozi nagyon jó ötlet vagy jön a tél,vidd el korizni:) Tudom,hogy nem randi helyeket keresel,de az egy együtt töltött naptól ő is feltöltődik.

És ne aggódj,ez nem azt jelenti,hogy csak szeret.Ez szerelem,mivel akkor már véget vetett volna..:)

Hajrá;)

2009. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodhatok, és nem csak azért van velem hogy nekem ne legyen szar? Köszönöm!
2009. dec. 15. 16:53
 7/10 anonim ***** válasza:

mi már 5 éve nyúzzuk egymást. A mai napig van holtpont és csúcs.. ilyen az élet.. Nekünk is vannak jobb és rosszabb napjaink, ez függ attól mit csináltunk aznak, stresszelünk-e valami miatt, mert akkor nagyon össze lehet veszni. Voltunk már a szakítás szélén, akartunk már gyűrűt venni, összeköltözni, szétpakolni. Minden

Nekem sokszor egy kis meglepitől elszáll a bánatom, gondom, bajom, rosszkedvem, ez lehet egy csoki,kedves sms, bók.. röviden egy kis kedvesség.

Ő is hasonlókép van ezzel. mi együtt akartunk maradni, együtt is vagyunk, azon leszünk hogy együtt is legyünk mindig. Nem jó az állandóság, kell sok barátot keresni, bulizni, sokszor egy jó parti is össze tud hozni 2 embert

2009. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2009. dec. 15. 20:20
 9/10 anonim válasza:
csak 2,5 évnél járunk, de itt is volt már minden.. és tényleg. kell a buli, kell a kirándulás, kell a közös élményszerzés, séta ,sport, nyaralás, akármi.
2009. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Sokat segítettetek:)
2009. dec. 16. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!