Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet leépíteni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leépíteni valakit, aki más kapcsolatába akar belepofátlankodni?

Figyelt kérdés

A párommal évek óta együtt vagyunk, elég jól megvagyunk. Újabban elkezdett neki írogatni iwiwen egy lány, akivel ugyan arra a főiskolára járnak, de előtte még sosem beszéltek, a nevét sem tudta (mondta, hogy talán egyszer-kétszer megnézte, mert nem olyan katasztrófa kinézetre, de semmi több). A levél elég rövid volt, és elég "csípj fel" tartalmú. A párom illedelmesen visszautasította egy válaszüzenetben, erre a lány a következő levélben megpróbálta úgy beállítani az egészet, mintha valójában ő csak attól félne, hogy a barátom teljesen rá van állva, ő meg "jobban szeret beszélgetni, mint plátói kapcsolatokat ápolni, de hát ezek szerint nem vette észre, merre is néz".


Amúgy baromi jól szórakoztunk rajta, egy darabig ennyiben is maradt. Ez pár hete volt, most megint írt levelet, ezúttal egyértelmű célzásokkal. "Még mindig semmi? ;)", aztán miután ezt válaszra sem méltatta, "Hát... Kár..."


A legjobban a történetben nem is feltétlen az zavar, hogy írkál, annak ellenére, hogy elég egyértelműen meg lett neki mondva, hogy nem, hanem hogy ő is évek óta kapcsolatban van, és mindenhol "hírdeti" (iwiw, myvip, stb), hogy ők mennyire boldogok a pasijával, és összeköltöznek, stb stb.


Eléggé tartok tőle, hogy nem adja fel ennyivel, mint ahogy eddig sem tette. A páromban megbízom, nem ez a része aggaszt... viszont a barátját eléggé sajnálom, mert nagyon rendes srácnak tűnik. Már gondoltam arra is, hogy valahogy figyelmeztetem, mit is csinál élete szerelme a háta mögött... Meg hát amúgy is, ne akarjon más kapcsolatába belemászni, ha már az övé ezek szerint nem tetszik neki.


Szerintetek mit lehet tenni ilyen helyzetben?


2009. dec. 15. 07:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"Nagyon szép volt a leveled, továbbítottam a pasidnak ;)"
2009. dec. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem érti a kérdező...

Én pasi vagyok, naponta egy tucat lányt nézek meg magamnak, mégsem ír nekem senki ilyeneket, még azután sem, hogy neki állok kábítani a lányokat...Túlságosan megbízol a párodban, ami jó dolog, de van egy hátulütője, hogy ezt a párod előbb-utóbb ki fogja használni...Egy főiskolás lány nem fog rajongani gyerek módjára egy pasiért sem, csak mert olyan szépen nézett rá, főleg, ha van pasija!!!De mintha már ecseteltük volna többen is, Te pedig hajtogatod, hogy megbízol a párodban...Ha mindent elhiszel amit a párod mond neked, akkor úgysem fogod megérteni amit most írtam, mert úgyis a saját fejed után mész...Szerintem is célravezető lenne, ha beszélnél a lánnyal, talán megismerhetnéd a barátod valódi énjét, azt amit rajtad kívül állók látnak...

;)

Te tudod...

2009. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én teljesen értem, amit mondasz. De tudom, mikor kell megbíznom valakiben, és tudom, mikor van vaj a füle mögött. Legyen meg annyi előjogom, hogy én ismerem a párom.


Amúgy azóta felvettem a kapcsolatot mindkettővel, ilyen "mindegy" alapon, aki előbb válaszol, azzal beszélgetek el. Végül nagyjából egyszerre válaszoltak. Hát kiderült, hogy a hölgy tényleg egy "gátlástalan amazon", a mostani kapcsolatát is hasonló módon csípte fel még négy éve. A srác nagyrészt tudott a dolgairól, bár az utolsó két üzenetről nem tudott, így az nem érintette valami jól. Eléggé megromlott a kapcsolatuk az utóbbi időben, de hát ez akkor sem megoldás. Szó ami szó, a párom attól függetlenül, hogy tényleg megnézte a lányt, és el is küldte, ő sok mindent félreértett (például látott minket egyszer elbúcsúzni, én pedig nem vagyok az a nagy nyakba borulós fajta, ha három óráig nem látom a párom - ebből rögtön arra gondolt, hogy valószínűleg mi sem vagyunk túl jóban)... Elég szürreális ez az egész helyzet, amit magának teremtett, és a dolgok, amiket bebeszélt magának.

2009. dec. 17. 14:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!