Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszalasztottam egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszalasztottam egy lányt, férjhez ment, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Közel egy éve megismertem egy külföldi lányt, de nem volt köztünk semmi, még egy csók sem, de éreztem, hogy tetszettem neki és érdekeltem. Nem sokkal előtte szakított a barátjával amit el is mondott. Én akkor nem mutattam felé érdeklődést és volt egy pont, amikor láttam, hogy letett rólam és utána jött újra össze az exével, akivel mostanra össze is házasodtak.


Mit tanácsoltok, milyen lehetőségeim vannak ebben a helyzetben? Mi olyat mondhatnék vagy tehetnék ami miatt elválna? Közel 30 éves tehát nyílván nem akar két szék közül a padlóra esni és szerintem amúgy is csak azért ment vissza az exéhez, mert nem volt jobb jelentkező. Azóta nem beszéltem vele egyébként. Hiába nem volt semmi, úgy érzem, hogy felém érdeklődött.


Ötletek?



2014. márc. 15. 10:45
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem követem tovább a kérdést.
2014. márc. 15. 11:55
 22/23 anonim ***** válasza:
72%

Persze, hogy nem követed, mert ennyi férfiasság sincs benned. Egyébként tök jó, hogy hónapok óta nem láttad, de tudod, hogy mit érez, jó-e a házassága.


Ideje lenne felnőni és eldönteni, hogy mit akarsz. Senki nem fog rád várni, hogy képes legyél felelős döntéseket hozni.


Férfiként tanácsolom, hogy hagyd azt a szerencsétlen lányt.

2014. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nősüljmeg teis ne itt sirjál.
2014. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!