Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszalasztottam egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszalasztottam egy lányt, férjhez ment, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Közel egy éve megismertem egy külföldi lányt, de nem volt köztünk semmi, még egy csók sem, de éreztem, hogy tetszettem neki és érdekeltem. Nem sokkal előtte szakított a barátjával amit el is mondott. Én akkor nem mutattam felé érdeklődést és volt egy pont, amikor láttam, hogy letett rólam és utána jött újra össze az exével, akivel mostanra össze is házasodtak.


Mit tanácsoltok, milyen lehetőségeim vannak ebben a helyzetben? Mi olyat mondhatnék vagy tehetnék ami miatt elválna? Közel 30 éves tehát nyílván nem akar két szék közül a padlóra esni és szerintem amúgy is csak azért ment vissza az exéhez, mert nem volt jobb jelentkező. Azóta nem beszéltem vele egyébként. Hiába nem volt semmi, úgy érzem, hogy felém érdeklődött.


Ötletek?



2014. márc. 15. 10:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát b@zzd meg, nem írtad, hogy csak férfiak válaszoljanak. Én csak azt tudom leírni, hogy mit tennék a nő helyében. A helyében szerintem én elhajtanálak, de ugye sose tudni, hogy ő mit tenne. Próbálkozz be, max. lepattint. Nincs igazából vesztenivalód.
2014. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

#10: Itt senki se tud olvasni? Ha kicsit kesőbb jelenik meg az életemben, minden rendben lett volna. Hozzáteszem neki is elég zűrös volt mindene akkoriban tehát kész csoda lett volna, ha akkor, olyan körülmények között bármi is kialakult volna.


Ha nektek mindig minden jókor jött az életben, akkor menjetek élvezzétek, ne itt írogassatok! Nem azt kértem, hogy ítélkezzetek, csak hogy segítsetek, ha tudtok.

2014. márc. 15. 11:23
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok nő, és válaszoltam. Nekem se érkezett minden időben, de más házasságát ne b*szd szét
2014. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Írtam egy lehetséges megoldást, szóval itt te nem tudsz olvasni, kérdező. És az, hogy egy férfin látni, hogy kellek neki, mégsem lép, az olyan b@!f@ß jellegű, bárki bármit mond.
2014. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
"Én akkor nem mutattam felé érdeklődést és volt egy pont, amikor láttam, hogy letett rólam..." Tehát azt mutattad neki, hogy nem érdekel. Gratulálok. Nem csak azért kéne neked véletlenül, mert már úgysem kaphatod meg, és tiltott gyümölcs?
2014. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

De mi az, hogy jókor jön vagy nem jókor jön? Akármikor küld az élet valami jót, én tárt karokkal fogadom. Én ezt nem értem, mi az, hogy nem jókor jött? ha egyszer tetszettetek egymásnak kölcsönösen.

Zavar az erdőbennek van igaza, ha ennyire akarod, ajánld föl a szolgálataidat, igaz, én nem tenném a helyedben, és a nő helyében valóban nem hagynám ott a férjemet egy olyanért, aki valami időzítési hiba miatt nem lépett felém, és egy év múlva, egy ilyen súlyos döntés után jajj, meggondolja magát... Mert hogy számíthatnék egy olyan férfira az életben, aki még ebben is bizonytalankodott? és mi a garancia arra, hogy tényleg működni fog közöttetek a dolog, ha még egy csók sem volt köztetek? de próbáld meg, max. összezavarod szegényt, és kikészül. vagy elküld téged. ennyi. vagy azonnal beadja a válókeresetet, holnapra megveszi a repjegyet, és boldogan éltek.

2014. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Felejtsétek el, meg sem kellett volna kérdeznem. Csak nekem tűnt fel, hogy nem a kérdésröl beszélünk, hanem engem próbálunk analizálni.


Több kérdésre ami nem segítség, csak piszkálodás, arra nem válaszolok.


(Azért, ha valakinek van ötlete azt szívesen hallgatom!)

2014. márc. 15. 11:31
 18/23 A kérdező kommentje:

#17: Nem fogom elmagyarázni a pontos miérteket, de ha azt mondom, hogy nem jókor ismerkedtünk meg, azt okkal mondom. Nem zárható ki az sem, hogy letelepedési miatt házasodott, csak hogy kicsit érthetőbb legyen.


Ne okoskodjatok már basszus. Vannak élethelyzetek, amik eltérnek a 99%-tól!

2014. márc. 15. 11:34
 19/23 anonim ***** válasza:
61%

Te milyen 99%-ról beszélsz? Amit írsz, hogy a letelepedés miatt házasodott vele össze, nem tartom valószínűnek.

Ezt írtad: "Nem sokkal előtte szakított a barátjával amit el is mondott. Én akkor nem mutattam felé érdeklődést és volt egy pont, amikor láttam, hogy letett rólam és utána jött újra össze az exével, akivel mostanra össze is házasodtak."

Tehát inkább az játszhatott közre, hogy azt hitte, kap tőle jobbat is, de mivel te nem léptél, letett a dologról, és visszament hozzá. Erre jó megoldás nincs, csak az, hogy mindent elmondasz neki, és hogy hagyod, hogy döntsön, ki kell neki.

2014. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom mit vársz. Volt egy lány aki érdeklődött irántad, te nem nyitottál felé amikor meg letett rólad és férjhez ment mostmár kéne. Neked ez hangzik ellenszenvesen? Ha 3. személyként hallanád akkor szerinted rendben volna?


Azt kérdezted mit tanácsolunk. Azt, hogy felejtsd el. Most komolyan fel kéne rúgnia egy házasságot mert te megpróbálnád vele? Nem is volt köztetek semmi, honnan tudnád hogy működne? Szerintem önző a viselkedésed, és csak mentegeted magad azzal hogy nem jó időben találkoztatok, mivel te is érzed, hogy ez nem egészen tisztességes.

2014. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!