Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Lassan 3 évesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lassan 3 évesek leszünk, azért érzem, hogy szeret, de talán nem vok elég jó neki?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom mit tegyek,Lassan 3 évesek leszünk barátommal.Sokszor veszekszünk hülyeségeken.Eleinte sokszor kimutatta,h milyen büszke rám,nem nézett úgy egy nőre sem,és tényleg éreztem h szeretett.Nagyon féltékeny volt,ami rámragadt:SÉs mostmár inkább én vok az.Bár mostanság elegem van belöle,mert amikor elmegyünk vhova,látom h h megnéz egy csajt,CKM-et vesz(eddig nem vett),meg nálam van net,és pl ma is az volt,hogy suliban voltam,ő éjjeles,és átjött délelőtt,h megnézze az e-mailem.(neki jött rá mail),aztán hazaértem,nézem miket nézett,és erotikus játék,amiben olyat kell csinálni h van egy nő,huzogatod az egeret a pólójánál,és felhúzza.(Milyen gyerekes már:S és 23 éves) , meg hazaértem,kimentem kb 1-2 percre,megnézte az emailem,és jött kisalfold.hu-s hirlevél.rákattintott,és mire jöttem be,már megint a nap szépéket nézegette az oldalon:S Mondtam neki,ha más kell,akkor menjen máshoz.És akkor ha össze veszek vele,felkapja a vizet,h milyen vok,mellettem semmit nem lehet csinálni.Nemtom neki,hogy esne ha lenne nete,átmennék hozzá és meztelen faszikat nézegetnék.És nem először volt már ilyen:S.De vettem 2 új nacit,és azt mondja ezt csak akkor vehetem fel amikor vele vok.(túl jól áll rajtam az a baja) Neki mindent,nekem semmit?Mit csináljak????
2009. dec. 14. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
hát tudod én eléggé ki tudok akadni az ilyeneken..bár engem csak cukkolni szokott az ilyenekkel..lehet hülyeség de én kitenném a szűrét mert én is azt gondolnám nem vagyok neki elég..és keressen egy olyat aki jó..a másik fele mi az h akkor veheted fel a gatyát ha vele vagy ...mindenki magából indul ki ő is...ha nem csinálna ilyeneket nem lenne ilyen és nem tiltana meg egy szexy gatyát...
2009. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
'átmennék hozzá és meztelen faszikat nézegetnék' LOL teljesen igazad van. Ami a párodat illeti, neki meg úgy néz ki, hogy semmi sem elég. Ennyi idősen komolyabbnak kellene lennie, pláne ha 3 éve együtt vagytok. Picit lépj a porondra, mondd meg neki, hogy ez így nem jó, amit művel. Erélyesen és komolyan tedd, mert poénnak fogja venni. A nacit meg vedd csak fel, nehogy már azt is megszabják, ki milyen cuccba járkál. Azért mindenkinek vannak szabadságjogai.
2009. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat:)arik vagytok.Nem azért,de sztem is nekem van igazam.Vagyis nagyon rosszul esik:( sajnos nincs nete otthon,igy nem tudom megcsinálni:(milyen ötleteket tudtok ajánlani,mit tegyek?összeveszés nem hat....csak ő kapja fel a vizet megint,hogy én milyen vok.meg ma is azt mondta,h mellettem semmit nem lehet csinálni.:S pfff.basszus lassan már várjam meg amig vmi csajt hoz az ágyamba és itt sexelnek?:S
2009. dec. 14. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:

A tanácsom hozzád egy picike fordított pszichológián alapszik: magasról tegyél rá, hogy mit csinál. Viseld nyugodtan a nadrágokat, beszélgess másokkal, tervezz be programokat másokkal is, de azért vele is tölts időt. Ha ezek után folytatja, akkor kérd számon - nyugodtan, szépszóval -, hogy miért pont előtted teszi ezt. Ha újra felkapja a vizet és úgy érzed, hogy nem éri meg ez azért, hogy együtt legyél vele, hát találsz mást. De ha úgy érzed, hogy ez a kis "csel" segített ahhoz, hogy akár egy picit is változzon, hát folytasd. :) Próbálkozni csak szabad.


Sok sikert kívánok neked, szurkolok a boldogságodért:)

2009. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló jól mondta. Én még annyit hozzátennék, hogy ő most lázadozik a kapcsolat ellen. Vagy nem biztos benne, hogy önmagáért szereted, vagy elunta magát. Valószínűleg túl sok rutin lett a kapcsolatotokban. Én megpróbálnám valamivel változatosabbá tenni.


Ő most azt akarja elérni, hogy elfogadd olyannak, amilyen. Ha úgyis szereted, hogy nézi a nap szépét, meg idegesít, akkor megnyugszik. Újból egymásra találhattok. Ne vedd fel a hülyeségeit, ez csak egy jel arra nézve, hogy nincs meg közötettek az összhang és újból meg kell találni egymást.

2009. dec. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!