Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kapni még egy esélyt, lehetséges ez?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves csajszi vok, elég régóta nicns barátom, viszont most van egy kiszemeltem, már 1,5éve, de elég plátói a dolog sajnos! :S Ezen szeretnék változtatni!

Msnen szoktunk beszélgetni, mert élőben még sajnos nem volt alkalmunk erre! Tavaly össze is vesztünk (az már nem érdekes, h min, mert azóta ezt már tisztáztuk)! Tudja, hogy tetszek neki! ÉS eddig még msnen se sokat beszéltünk, csak ien szia, mizu?!-dolog...ez engem eléggé aggasztott, viszont a nyáron már majdnem taliztunk is, csak nekem is meg neki is közbejött vmi, de én már ezt is pozitivnak vettem, h egyáltalán lett volna kedve a dologhoz! azóta kicsit letettem már róla, mert háát...őszintén szólva, akartam mások felé nyitni, de vmi miatt mindig visszatalálok hozzá! Van egy oszttársa akitől tudok róla infókat szerezni, és többek között azt is tudom, h szeretne már bnőt! Csak elég nehéz megközelíteni, mert elég félénk, szval az biztos, hogyha akarnék is vmit, nekem kellene a kezdő lépést megtenni, utána már menne a dolog!

Szerintetek mit tegyek?! mi lenne az észszerű?! Annyira nem lehetek közömbös a számára, h a nyáron majdnme taliztunk is, meg háát most h már bnőt is akar...gondoltam "szabad" az út, csak az a kérdés, h mit tegyek!?

Előre is köszike Nektek! :)


2009. dec. 14. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
"Csak elég nehéz megközelíteni, mert elég félénk, szval az biztos, hogyha akarnék is vmit, nekem kellene a kezdő lépést megtenni, utána már menne a dolog! " a kérdésedben benne volt a válasz! ha félénk neked kell lépned és kész:) sok boldogságot.
2009. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az oké, h nekem kell lépnem, de hogyan, nem tudom, h mit tegyek?!?! ...:/
2009. dec. 14. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:
pff menj oda és mond el neki h mit érzel és ennyi!
2009. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!