Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek papucs az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek papucs az ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Szerintetek papucs az a férfi aki a tőle 120 kilométerre lakó barátnőjéhez bármikor lemegy? a lány köhög egyet és máris lemegy kocsival. Akár éjjel 1-kor is. vagy csak egyszerűen szerencsétlen, hogy nem talál barátnőt közelebb?
2009. dec. 14. 15:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
na látom itt sok mindenki beleképzel hátsó szándékot a kérdésbe. az a helyzet, hogy az egyik haveromról van szó, és már nem jön el velünk sehova, se sörözni, semmi, mert várja, hogy a lány bármikor hívhatja, és akkor ugrania kell. mondtuk is neki hogy ez így nem lesz jó, a barátságunk rovására fog menni.
2009. dec. 14. 15:38
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szerelemes. Bár közöttünk nem volt akkora a távolság, de minden nap megtette busszal (!!!)a 40km-t oda-vissza.
2009. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
szerelmes. ennyi. fogadd el.
2009. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha épp ráér és örömmel teszi akkor nem papucs. Akkor papucs ha épp dolga van, fáradt, dolgozik, beteg, vagy a barátnője tudja hogy épp veletek van és mégis hívja. Ha ilyen esetekben is ugrik akkor papucs.
2009. dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
örülj ha találtál olyant aki törődik is veled - bármikor. Van elég kérdés itt olyan, mikor a ffi le sem sz*rja a nőt. Nos sztem ez abszolúte nem papucsosság. Ha annak fogod fel, az már rég rossz.
2009. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki, ha ilyen pasim lenne. Viszont azt biztos szeretném, ha a saját életét is élné, ápolná a kapcsolatait. Szerintem, ha tényleg annyira szerelmes akkor barátként segítenetek kéne, nem pedig eltávolodni tőle. Az igazi barátok nem így viselkednek szerintem...
2009. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
szerinted mit segítsünk neki, ha már ott tart hogy majdnem le se szar minket?
2009. dec. 14. 17:27
 18/18 anonim ***** válasza:
Az exem miatt 80 km-re költöztem az otthonomtól. Nagyon ritkán jártam haza és akkor a családommal és nem a barátaimmal töltöttem az időt. 3 év után, sebeimet nyalogatva kullogtam haza a barátaim mégis mindenben mellettem álltak, pedig szinte csak telefonon tartottuk a kapcsolatot. Szerintem ilyenek az igazi barátok, nem az olyanok mint Te. Már bocsi... Az előző voltam
2009. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!