Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb, az önző vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, az önző vagy a papucs férfi? Vagy van a kettő között átmenet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem egy pozitív tulajdonság,de miért kellene egy fiúnak papucsnak lennie? Úgy gondolom,egyik félnek sem jó az.
2009. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem "kell" annak lennie, de vannak olyan pasik, akiknek bármit mondasz, megteszik.

És olyanok is, akiknek bármit mondasz, nem teszik meg, mert a saját dolguk fontosabb.

Csak filozofálgatok egy kicsit, hogy vajon a kettő közötti "férfifajta" is létezik-e.:)

2009. máj. 20. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen van átmenet a két típus között. vagy szerinted csak a két véglet él? Mert az én barátom se nem papucs, de nem is önző. Pont jó :)
2009. máj. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak ez a 2 fajta férfi van. Meg az önző és a papucs nem egészen egymás ellentétei. Egyik sem jó. Átmenet sem jó. Teljesen más az ideális.
2009. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Melyik jobb a csúnya, vagy a buta nő? Vagy van a kettő között átmenet?
2009. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem csak fekete és fehér létezik. Vannak ám még nagyon is színes pasik. (bár nagyon kevés, de akad)
2009. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én szeretem, ha 'papucs'..bár nálam ez azt jelenti, hogy elvisel, valamennyire hallgat rám, hogy romantikus, és hogy bármit hajlandó értem megtenni..csak ezt manapság már 'papucsnak' hívják.
2009. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A "talpig férfi" típusú, ma már sajnos kivesző félben lévő, ún: "úriember".


Én, 37 éves pasasként igyekszem úgy pozicionálni magamat a házasságomban, hogy tartózkodom a sztereotíp "tipikus férfi" hülyeségektől (amitől sokan macsósabbnak hiszik magukat) ugyanakkor udvarias, de határozott stílussal viseltetek a párom iránt. Igyekszem figyelmes lenni, de nem nyalizó, igyekszem előzékeny lenni, de nem megalkuvó, igyekszem határozott és erős egyéniség lenni, de sosem bunkó vagy közönséges. A határozottságom nem mehet az udvariasság és tisztelettudás rovására, de a tisztelettudásom pedig nem mehet az egyéniségem rovására. Nehéz dolog megvalósítani, de nekem pont az a célom, hogy ne illjek bele egyetlen közhelyes sztereotípiába sem.

2009. jún. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!