Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ennyire divat a férfi papucs?

Ennyire divat a férfi papucs?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ezek ennyire nagy divatot képeznének mostanság?

nem b*zis inkább? hiszen eredetileg csajoknak volt ilyen papucsa


2009. júl. 5. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Biztos nem értetek velem egyet de szerintem van akiknek ez jól áll.

Több pasit ismerek, akik rövidnadrággal vagy akár egy laza hosszúval felveszik. Nekik nagyon jól áll. Én sosem vennék fel ilyen papucsot, de ahogy őket elnézegetem kedvem kaptam hozzá. Mármint a haverjaimat elnézve nem a fenti képeket :D :)


Szerintem jó, hogy nem kell az embernek meleg cipőkbe beszorítani a lábát. Végül is a pasiknak mi van nyárra? Rendes cipő, mint máskor meg ilyen papucs. Esetleg az a férfiszandál de szerintem annál rondább dolog nincs. Jó, kirándulni meg ilyesmi fel lehet venni de divatosnak nem mondanám, városba nem való.

2009. júl. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
egyáltalán nem b*zis
2009. júl. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem bu*zis egyátalán! Nagyon klasszul áll egy férfin!
2009. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is nagyon jól tudnak állni a pasikon !!ÉS nagyon nagyon nem buz.is.
2009. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Én Páromnak is van lábujjközös meg sima utcai papucsa is. Nagyon jól áll neki és nem kell beleizzadnia a meleg cipőbe.
2009. júl. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Papucs a strandra és otthonra való. Szerintem gusztustalan amikor egy 46-os szőrös láb slattyog pl. egy élelmiszerboltban, vagy egyéb ilyen helyeken.
2009. júl. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Én nem tudom, nekem nem jön be ha egy pasin papucs van.. Én lány létemre nem hordok, mert szerintem szörnyű, hát még egy pasin! De ez az én magánvéleményem, aki szereti, nem fogom megkövezni érte:)
2009. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi ezt a típust bu.z.ipapucsnak hívjuk. Papucsot egyébként is akkor hordjon a magát valóban férfinak tartó ember, amikor strandon, vagy otthon van. Utcán nekem nagyon feminin hangulatot kelt, ha egy férfi/fiú papucsban van. A lábujjak és a lábfej láthatóvá tétele a nők privilégiuma kellene, hogy legyen. Persze mindenki maga dönti el, hogy hová pozicionálja magát a külséjével, illetve milyen visszacsatolásokra számít a környezetétől. Én biztos, hogy föl nem venném. F37
2009. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!