Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a 2 fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a 2 fél szexuális igényei nem egyeznek?

Figyelt kérdés
olyanokra gondolok, hogy pl az egyikük szégyellős (este van szex, zavarja ha nézem), nem szereti az orális kényesztetést (de azt szereti ha neki csinálják), egy csomó dologra azt mondja h nem.. amiket viszont én nem tudok kiverni a fejemből.. valami ötlet?
2009. dec. 14. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Leülni, megbeszélni, megkeresni a dolgok miértjét, és kompromisszumot kötni. Mindegyikőtöknek illik engednie kicsit, egy kapcsolat erről szól. Viszont szexben csak azt szabad, ami mindkét félnek jó.
2009. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%

Olyan nincs hogy neki lehet orálisan, de neked nem, mert az, az nem ér.


Meg valamilyen szinten, legalább néha mindkét fél igényeinek eleget kell tenni, mert ha sosem lesz eleget téve, akkor az amelyik nem kapta meg amit akart, megszerzi másképp (hívhatjuk megcsalásnak).

2009. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
ha nem egyeznek az igények, akkor nem vagytok kompatibilisek. mást kell keresni.
2009. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek 14:49-sel!!
2009. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

valószínűleg még nincs meg a kellő bizalom egymás iránt , esetleg megjegyzéseket tettél a külső adottságágaira, esetleg nem érett még a sexualitásra , fél tőle nagyon sok variáns van!!

Lekel ülnöd beszélgetni vele mindenképp , beszélgessetek többet a sexről !

Én nem vagyok félős fajta 17 évesen veszítettem el de a barátom 6 hónapot rászánt a dologra hogy biztosan vágjak bele most 1 évesek vagyunk és még mindig vannak ellentmondásaim de már sokat javult a helyzet !:)


MEGOLDÁS : KOMMUNIKÁCIÓ

2009. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Mindenképp adj neki időt !
2009. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Megbeszélni illetve végiggondolni, hogy huzamosabb ideig (évekig) ezt hajlandó vagy-e elfogadni illetve vállalni.
2009. dec. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

elég sokat beszélünk erről.. csak megnehezíti a kommunikációt, hogy ha azt mondja h "biztos azért mondod nem vagyok neked elég jó", meg ilyenek.. ilyenkor lelkiismeretfuralásom támad, hogy én vagyok a szemét.. de ha egyszer ilyen dolgokra is vágyom? :)

amugy sztem ez még változhat, még csak 17 éves.

köszi az addígi válaszokat.

2009. dec. 14. 16:05
 9/18 A kérdező kommentje:
mindenkit felpontoztam
2009. dec. 14. 16:08
 10/18 anonim válasza:

A lányt zavarja a hozzáállása? Próbál változtatni?

Lehet, hogy szexuálisan frusztrált, fél. Ebben a helyzetben minél többet mondod neki, hogy csinálja, annál jobban elmegy a kedve. Erősítsd a bizalmát, adj neki időt. És beszélj vele a dolgok lehetséges okairól!

Az is lehet hogy egyszerűen nem akar "béna" lenni, és ezért határolódik el.

2009. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!