Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Fiúbarát szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fiúbarát szerelmes lett belétek? Tekintetéből észrevettétek?

Figyelt kérdés
Pusztán a tekintetéből észrevettétek ha fiúbarátotok többet kezdett érezni? Vagy észrevettétek,de elhessegettétek a gondolatot, hiszen csak barát?
2009. dec. 14. 14:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Észre lehet venni de szerintem a viselkedése jobban elárulja hogy mit érez főként ha állandóan bókol. El hessegetheted de más majd ráfog ébreszteni hogy mi is a helyzet:) Ha nem akarod hogy több legyen mint barát jobb ha minél hamarabb el mondod neki hogy nem akarsz semmit se tőle.
2009. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia! Ilyen már nekem is volt aztán a fiú oda állt elém és megmondta h szeretne tőlem többet mint barátság! én csak annyit tudtam kinyögni hogy én meg nem mert nekem te vagy a legjobb barátom és nem tudok a legjobb barátommal járni.

Pár nap eltelt nem beszéltünk. 2órát sírtam otthon hogy miért csinálja ezt. Az egyik közös ismerősünktől megtudtam hogy nagyon haragszik rám és hogy azt üzeni hogy ne is keressem. Mikor mentem egyik barátnőmmel vásárolni jött szembe én köszöntem ő pedig csak elment mellettem, ezt már többször eljátszotta!

Ebből az a jó tanács hogy nagyon vigyázz ha nem akarsz tőle többet mint barátság. Akkor ne várd meg hogy ő menjen oda hozzád (mint nálam) hanem te menj oda és mond el mit vettél észre a pillantásából ha elpirul tényleg többet akar próbáld óvatosan a tudtára adni hogy te nem szeretnél ha nem akkor te tévedtél. sok sikert ha van valami feltétlen írj.

L/13

2009. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!