Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Fiúbarát szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fiúbarát szerelmes lett belétek? Tekintetéből észrevettétek?

Figyelt kérdés
Pusztán a tekintetéből észrevettétek ha fiúbarátotok többet kezdett érezni? Vagy észrevettétek,de elhessegettétek a gondolatot, hiszen csak barát?
2009. dec. 14. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Észre lehet venni tekintetből, de inkább viselkedése más ami meglátszik.Kezd féltékenykedni ha más pasikról beszélsz,ölelget,kedvesebb, de az én esetemben le akart smárolni szval az feltűnt:D
2009. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát én egy jó baráttal jöttem össze. Akkor kezdtem furcsállni valamit mikor ölelgetett, sokat volt a közelemben, hazakísért stb. Az egyik hazakísérős alkalommal a srác lesmárolt. De jól jött ki, fél éve boldogan együtt vagyunk XD :)
2009. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudom biztosan. Volt egy jó barátom (osztálytársam), aki iránt egyszer csak elkezdtem többet érezni, és úgy tűnt, ő is, de akkor még kicsik és tapasztalatlanok voltunk (14 évesek), nem mertünk szólni egymásnak, úgyhogy nem lett belőle semmi. Még mindig jóban vagyunk, neki van barátnője, én épp egyedül vagyok.
2009. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Észre lehet venni a tekintetből is, de a viselkedése is megváltozik. Épp ilyen helyzetben vagyok, nagyon kellemetlen, mert én nem akarok tőle többet barátságnál, de én érzem, hogy ő többet szeretne... Ölelget, becézget, "így szeretlek, úgy imádlak". És tényleg, ha a pasi ügyeimről beszélek neki (ami eddig általános volt, ő is elmondta a csaj problémáit), akkor furán kezd viselkedni, taplón válaszol, szóval... Jajj nem tudom mi lesz ebből, de már előre félek. Erre rámehet a barátságunk, azt pedig nem szeretném... :( Remélem, te szerencsésebben jössz ki ebből a helyzetből!
2009. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Észrevesszük, igen :)

Egyébként én pl. nem keresem olyan fiúknak a társaságát, akik nem tetsztenek valamilyen szinten- azaz, akik nem lehetnének többek alkalomadtán, mint barát.

Aki mást mond, az önmagának is hazudik. Úgyhogy minden esélyed megvan.

2009. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen én is észrevettem anno. De mint írod elhessegettem a gondolatot, hogy biztos félre értem. Nem sokkal később kiderült, hogy nem értettem félre. De a barátságunk teljesen tönkre ment, ugyanis én tényleg csak barátként tudtam ránézni. Ma már nem is beszélünk:(
2009. dec. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre. :( Amikor összejöttem a párommal (aki már a férjem) még aggódtam is, mert sokszor volt rosszul a fiúbarátom, próbáltam dokit szerezni, többet találkozni vele. Később a srác átment pszichopatába, és minden létező módon megpróbált minket szétugrasztani. Hát kösz szépen az ilyen "szerelmet".
2009. dec. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hát persze h észre lehet venni:)Sajnos velem mindig ez történik ,deh talán most kicsit örülök neki mert aki már 3 éve a legjobb barátom most kicsit többet érzek iránt ,naon féltékeny vok még a legjobb barátnőmre is ha vele van!A srác azt mondja h ő naon szeret és napról napra megakar hódítani,igy sztem ha tetszik a srác akkor adj neki 1 esélyt!Vesziteni nem veszithetsz ,hisz ha barátok vagytok mindent meg lehet beszélni!
2009. dec. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Fiú és lány között nincsen barátság, mert a szex mindig közbeszól"

(aki nem látta volna a Hary és Sallyt)

2009. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
hát sztem az alkalmi szex még köztük is megengedett,azzal nincs gond:)és a barátság is megmarad!Tapasztalatból beszélek!
2009. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!