Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nincs kiút! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nincs kiút! A barátom fájdalmat okoz nekem, azzal hogy egy kis fiút jobban szeretget!

Figyelt kérdés
Lassan egy éve együtt vagyok a párommal, mégis egy gond van, ami mindig vitákat szül. A hugának a kis fiát úgy szereti, mint a sajátját. Ha merem neki említeni butaságnak tartja, még se változtat rajta. Ha vele vagyok, de a gyerek is itt van (aki több mint 1 éves) akkor vele játszik, nevet.. Rám se hederít. Mit tegyek? Reménytelen? Annyira fáj ez nekem..
2009. dec. 14. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Biztos szereti a gyerekeket.. Nem értem ez miért baj. Nem foglalkozhat mindig Veled, foglakozz Te is a kisfiúval és játszatok együtt. Nem kell mindig Rád figyelnie.


Aztán lehet nem sokára a párod gyereket is szeretne majd. Már ha ilyen jól el van velük. Más nő örül szerintem, ha látja, hogy a párja így odavan a gyerekekért. Biztos jó apa lesz belőle..

2009. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha csak veled van, akkor veled foglalkozik. Ha az unokaöccse is ott van, akkor teljesen természetes, hogy vele játszik.

Egyke vagy? Vagy miért nem érted?

2009. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de ő csak ezt az egyetlen gyereket imádja, az én keresztlányomat fel se veszi, a közelébe se megy :( a saját keresztfiával se foglalkozik igazán..
2009. dec. 14. 13:56
 4/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok egyke, van két tesóm :)
2009. dec. 14. 13:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha lesz gyereketek így fogja szeretni! Inkább próbáld magad felcsináltatni. Bocs a humorom miatt! :D

Szóval más körülmények közt találkozzatok. Illetve mondd neki, hogy amíg a sráccal van, addig nem mész át hozzá! Egy ilyet ne lehetne megbeszélni? Ahelyett hogy egy kisfiú miatt féltékenykedsz!

2009. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tanácsra vagyok kiváncsi, nem rossz beszólásokra..már bocs
2009. dec. 14. 13:58
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Veled bármikor foglalkozhat. Miért baj, hogy néha más is létezik neki?
2009. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de ez a baj, hogy szinte csak ő van neki és senki másra nincs ideje, nem csak rám értem a családjára, haverokra is
2009. dec. 14. 14:00
 9/11 anonim ***** válasza:
lehet övé a gyerek XD
2009. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Mi lenne ha nem féltékenykednél egy kisbabára, és te is beszállnál a játékba. Miért ne szeretgethetné ha vigyáz rá?
2009. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!