Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha egy nő keres meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy nő keres meg egy pasit telefonon mondjuk, vagy e mailen?

Figyelt kérdés
mindneképp várni kell, hogy a pasi jelentkezzen ismét?
2009. dec. 14. 10:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha felhívod, akkor együtt lesztek ...és utána elfelejtheted


Gáz!!!

2009. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

nm is értem el telcsin, ki volt kapcsizva, most nézte csak az internetet, sokat melózik, én meg nem voltam gépnél amikor ő, így ő sem jött fel msn re,

most azt üzente hogy szeretne még érezni engem, és hogy küldhetek még fotókat magamról, amint tud mindig ír majd

ezekszerint csak elfoglalt volt :)

2009. dec. 16. 03:47
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Az egész azon múlik, hogy MIT akarsz te?


Ez része a párválasztásnak, egyfajta emberi násztánc.


Jól írta, aki azt mondta, elvész a titokzatosság, meg ciki ha a nő keresi, gáz stb. Neki az. Neki olyan párja is lesz. Nincs ezzel semmi baj. (Nekem legalábbis nincs bajom vele.)


Az én válaszom arra vonatkozott, ha őszinte, emberi kapcsolatot akarsz, lehetőleg kevés játszmával. Az "én vagyok a titokzatos, megközelíthetetlen, akiért teperni kell", az máris egy játszma. Ha ilyet indít valaki, akkor biztos lehet abban, hogy engem például kapásból nem fog érdekelni. Kihullott az egyik legelső rostán. Ez van, szeretni nem kell. Ezzel együtt maga a módszer jó, jól működik, könyvet is írtak róla, hogy miért választunk olyan társat, amilyet. ("Mert megérdemlem!" - a címe. Jó olvasmány, ha valakit érdekel a pszichológiai része.) ;)

2009. dec. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%

Kedves 10:02-es! Én voltam az első válaszoló. Azért írtam, amit írtam, mert ismerem a teljes story-t, mivel a kedves kérdező hölgyemény egy másik kérdésben részletesebben kifejtette, hogy mi hogy volt. Szépen le is lettem pontozva itt.


Teljesen más a kérdésre a válasz általánosságban és a konkrét események ismeretében. A kislánynak nyilván nem tetszettek a negatív valászok, ezért feltette a kérdést általánosságban, "elméletileg", hogy úgy mondjam.


Persze, hogy nem úgy működik, hogy csak a pasi tesz erőfeszítéseket, a nő meg méltóztatik leereszkedni hozzá. A szerelemben mindkét fél egyenrangú, de azért vannak bizonyos "játékszabályok". A másik kérdésben, amit alább belinkelek, a 9:02-es választ írtam amúgy én.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ha érdekel megnézhetted.


Továbbra is az a véleményem, hogy mindkét félnek kell energiát fektetnie abba, hogy kapcsolat alakuljon ki. Talán kicsit tapasztaltabb vagyok a kérdezőnél, sok próbálkozáson mentem keresztül, amíg végül emgtaláltam a páromat, sokféle pasival kerültem kapcsolatba, ezért bárotkodtam megosztani a tapasztalatomat a kérdező lánnyal.


Igazából neki kell tudnia, hogy mit akar, milyen pasira vágyik. Szerintem kapaszkodik minden kis cérnaszálba, amiből arra következtethet, hogy KOMOLYAN érdekli a pasit. Mint mondtam, tapasztaltam már ezt-azt az életben. Az, hogy a pasi bókol, még nem jelenti azt, hogy komolyak a szándékai (Ez alatt azt értem, hogy nem csak megfektetni akar, hanem megismerni engem, tenni egy próbát, hogy működünk együtt.) Értem is utaztak már sokat, udvaroltak, csicserektek a fülembe, ígértek szépeket, mondták, hogy hiányzom, vágynak rám, mégsem volt semmi mögötte. Csak ezt az ember ott és akkor nem hajlandó tudomásul venni. Tudom, mert sokszor átéltem. Nem rosszmájúságból mondom, tapasztaltabb nőként szeretnék segíteni a kérdezőnek, hogy vigyázzon (elsősorban a lelkére).


Az első (és valószínűleg utolsó) férfi, aki MAGÁNAK AKART ENGEM, egy egész életre, nem csak kipróbálásra, nem olyan volt, mint az őt megelőzők. Éreztem a ragaszkodását, az őszinte érdeklődését, hogy feláldozza akár a pihenőidejét, hogy velem lehessen, beszélhessen(utólag tudtam csak meg). Hat éve vagyunk együtt, békességben, szeretetben, egymás támaszai vagyunk mindenben, sokmindenen mentünk már keresztül, kiegészítjük egymást.


A felnőtté váláshoz hozzá tartoznak a rossz választások, a csalódások, a próbálkozások, ez így van rendjén.


A kedves kérdezőnek annyit mondanék még, hogy remélem, azt kapod ettől a sráctól, amit vársz tőle! Ha szerelemre vágysz, akkor azt, ha kalandra, akkor azt.


:)

2009. dec. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
OFF Nekem nem tartozol magyarázattal, nem is én pontoztalak le, el sem ítéllek, sőt, örülök, hogy neked sikerült. Egy véleményen vagyunk azt illetően is, hogy "hozzá tartoznak a rossz választások". Ezért is emeltem ki, hogy minden attól függ, ki mit keres? Elméleti kérdésre elméleti választ lehet adni. ON
2009. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, örülök h foglalkoztatok a témval, és h nem veszekedtetek velem :)

senkit nem pnotoztam le, kakorsem ha szomorú dolgot írt, vagy esetleg nem úgy látom a dolgokat, mnidenkinek zöld kezet adtam :)

sajnos azt nem tudom h mások hogyan pontoznak

al ényeg h tartalmas, és a kérdésre utaló válaszokat kaptam, ezértm indegyik lényegretörő, és itt ezt kell pnotozni

meghát nanyira ap ontok nem érdekelnek, de ha igen rmei örömet szereztem vele


amugy zaóta keresett már a pasi, tegnap írt mailt


nem is az h sokan mnodanak akármit, de őszintének tünt, és tényleg ennyit utazni semiért szerintem nem érdemes, talikor történhetett volna ávltozás, dem ég akoris csókkal váltunk el, utánam nézett, integetett, nézte merre megyek, akár ha szemembe nem is merné mnodani mnodhatta volna sms ben vagy mailben h nem akarl átni, vagy egyszerüen nem válaszolni, esetleg letiltani itt ott, de nem tett ilyet, pedig ha le akar rázni, az lett volna llogikus, persze benne van a pakliban h meg akar tartani, maxm int szeretőt, de azt ak özelben is találna szerintem, vagy olyan lányokat akik direkt csak laza kapcsira mennek, és akkor nem lenne bonyodalom meg hazudozás, elég értelmes és korrektnek tartom őt h így tenne. Céltudatos fajta, és az adatlapján isl áttam h komoly kapcsit keres, és oylannal nem is nagyon fkeüdne le akihez lelkileg nem vonzódik, egyből persze nem lesz belém szerelmes, ahoz idő kell, de ez temrészetes


az más téma h későbbiekben mi fog alakulni, de nem hinném h egy másik lány miatt nem irogat nekem husz millió levelet, lehet nem akar a nyakamon lenni, nem vagyok gépközelbe akkor minek maradjon msn en, meghát este ér haza, nappal alszik, meló után kondi, azt mnodta nem nagyon volt gépközelben, fáradt is volt, ez elég indok, mer én is éjszakás voltam, fáradt voltam, csak dolgoztam, laudtam, ügyeimet intéztem, ő is lehetne kaár kétkedő :)

de a kapcsi az a bizalmon alapszik, nem akarom elrontani, lesz ami lesz :)


azt mnodta küldjek magamrol még szexi megm indenfélek épet

2009. dec. 16. 20:06
 17/19 anonim válasza:

Nem,néha nem árt ha a nő kezdeményez.De túlzásba sem kell

vinni,ha a pasi azok után sem keres hogy te kerested akkor

jobb nem foglalkozni vele,mert az olyan nem férfi .

Egy komoly kapcsolatba meg szerintem egyáltalán nem gáz

ha néha a nő keresi a férfit.

2010. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Ez a titokzatos duma meg olyan unalmas már,hogy a nő attól vonzóbb ha titokzatos,ez egy régimódi konzervatív duma,egy normális férfi nem fog hosszútávon foglalkozni

egy kiszámíthatatlan nővel.

2010. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
naja, ha tetszel neki, akkor úgyis örülni fog neki, ha keresed :) ha meg nem kellesz neki, akkor nem ér annyit, más is szivja a hazudozásai miatt, meg ő sem fog normális párt találni max, aztán lesz ami lesz alapon, ha nekik jó így :)
2010. jan. 19. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!