Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha egy nő keres meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy nő keres meg egy pasit telefonon mondjuk, vagy e mailen?

Figyelt kérdés
mindneképp várni kell, hogy a pasi jelentkezzen ismét?
2009. dec. 14. 10:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

Gáz. Az elején mindenképpen. Vannak azért bizonyos játékszabályok a férfi-nő kapcsolatban. Ha futsz utána, nem fog megbecsülni, nem leszel értékes számára. Ha fontos vagy neki, akkor jelentkezni fog minden alkalommal, amikor módja van rá. A férfi nem taktikázik, egy férfi viselkedése sokkal inkább fekete-fehér. Ha meg akar hóditatni, akkor ostrolomol, ez a férfi szerepe. Ha a nő vevő erre, akkor bárotítja. Olyan nincs, hogy a te udvarolgatsz, meg te ostromlod, ő meg beadja a derekát.

A férfi, ha akar valamit, akkor a nyakadra jár, amikor csak tud.


(Amúgy nem te tettél fel reggel is egy hasonló kérdést? RAndiztatok, a pasi messziről leautózott, most meg eltűnt.)

2009. dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Ha csak alkalmi kapcsolat volt, és a pasi nem érdeklődik, akkor eléggé. Hosszabb kapcsolatnál nem gáz, lehet akár beteg is. Persze, ha napokig nem jelentkezik, az már egy komoly kapcsolatban is elgondolkodtató, mert betegen is lehet pár sort írni.
2009. dec. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Hülyeség egy kapcsolat mindig kölcsönös most tök mindegy miről szólt.a többi az csak duma úgy hogy hajrá nem kell "töketlenkedni"
2009. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Így van, jólmondja az utolsó. Ha úgy érzed hogy beszélni akarsz vele, hiányzik, akkor keresd meg. Csak te szenvedsz a várakozással. Így meg ha hívod, keresed, akkor látja hogy érdekled, így önbizalma is nő és ő is jobban fog keresni. Az egy baromság hogy a pasinak kell hívnia. Én is pl ha egymás után vagy háromszor én kerestem a csajt, utána ő arra sem képes hogy írjon vagy hívjon, viszont találkozni azt meg akar, akkor onnantól én nem keresem. Ha tartja magát ehez a hülye elképzeléshez hogy a pasi hív folyton akkor onnantól felejtős az egész.
2009. dec. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem, ha mindkét fél részéről kölcsönös a vonzalom. Meg elvileg női férfi egyenlőség van. :)
2009. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem gáz. Gáz éppen az, ha csak az egyik fél teper, a másik meg eljátssza a felsőbbrendűt, a megközelíthetetlent. Ráadásul így mindkét fél szenved, arra sincs biztosíték, hogy nem éppen a játszmázó szenved jobban tőle. Ezeket az allűröket nyugodtan el lehet felejteni felnőtt korban, hosszú távú, komoly jó kapcsolat úgy is csak őszinteségen alapulhat.


Vannak persze olyan kapcsolatok is, melyeknél az alap egymás gyötrése, anyagi vagy egyéb kihasználása, egymást kiegészítő játszmák játszása. Ezek is lehetnek hosszú távúak, amennyiben a felek személyes önismereti fejlődése megreked. Akár halálukig is nyúzhatják egymást, ezt én nem sorolom a jó, építő kapcsolatok közé, ahol mindkét fél kap valamit. (Pedig csak nézőpont kérdése, hiszen ők is kapnak ettől, különben nem tennék, amit. Tehát a fenti besorolás az én önkényes felcímkézésemen alapul csupán.) ;)

2009. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

végülis tényleg vannak pasik akik kiváncsiak h mennyire fontosak

és jólesik nekik ha a csaj keresi, lehet tényleg nem akar a nyakamra járni

vagy csak nem nagyon volt netközelben

azt meg tudja h éjjel melóztam és nappal aludtam, ő meg csak délután este ér haza


kicsit várok aztán majd hivom, aztán lesz ami lesz

:) szerintem tudja h ugysem adom fel, mert látta h tetszik, elég jó pasi, fura is h nincs senkije, bár lehet azért nincs, mert értelmes meber és sok nőt nem talált rá méltónak, vagy leég tetszetősnek, brmennyire is nem néztem ki belőle elsőre, neki nem az agyonfestett bulilibák jönnek me, akiknek üres a fejük és érzéketlenek

előtte zat mnodta h nem érdekelné az sem ha duci lennék, vagy zsiros lenne a hajam :) és h mnidenkiben más a szerethető

csak nem mnodta ezt puszta hazugságból

hisz semmi nem volt kötelező

2009. dec. 14. 16:47
 8/19 A kérdező kommentje:

munkatársam szerint ha két három hétig nem üzrn, az a gáz :)

és ő elmondta nekem ha kíván valakit, nem csak testileg, akkor végülis mnidegym ikor szeretkeznek, mert adja magát, fde azért sem szokott elhagyni valakit, mert hamar lefekszik vele, meg azért sem mert várni kell rá


könnyű prédát akárhol találhatott volna, van aki direkt benne van az ilyenben, nem hazudós fajta a pasi

2009. dec. 14. 16:49
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

igen. legyél titokzetos,és semmi képpen ne hívd fel!!

ha ő hív,sokkal izgatottabb lesz,hogy megfeleljen.ha felhívod elveszik a varázs. tapasztalat.

2009. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
utolsó hülyeség! ha felhívod akkor talán együtt lesztek! ha nem hívod akkor szerintem elfelejtheted
2009. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!