Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Werte kérdése:

Mit és hogyan illik?

Figyelt kérdés
Első randi alkalmából bon-bont és virágot illik vinni. De azt nem tudom, hogy az anyós jelöltnek jár a virág a lánynak a bon-bon vagy épp fordítva. (legyenek szívesek az értelmesebbek válaszoljanak, a többieknek hoki és alvás..köszönöm)
2009. dec. 14. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Meghívtak magukhoz,ebédre,vacsorára?? Vagy a lánnyal csak egyszerűen náluk lesz a tali?

Ha meghívtak,akkor a barátnődnek vigyél virágot és a bonbon-t,a szülőknek meg egy jó féle üveg bort.

Ha csak a lánnyal talizol,akkor elég egy csokor növény.

üdv: 21/ lány

2009. dec. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
egyszerűen náluk lesz a tali és onnan indulunk!
2009. dec. 14. 02:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

még csak az első randira készülődsz és már anyós jelölt?

HAJJJAJJJ :))

2009. dec. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem lánynak virág anyósnak bor...ezt naggyából így szokás:)
2009. dec. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek egyik se.
2009. dec. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Most előszört találkoztok ? Akkor nem kell mindjárt virággal meg tudom én mivel kezdeni. Eljön majd annak is az ideje. Egyelőre ismerkedni kellene.

Én tartózkodom az anyóslévendővel való ismerkedéstől első pár hónapba, de ezt te jobban érzed/ tudod.

Sok sikert.

2009. dec. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 thedani ***** válasza:
Mivel nem a 30as években élünk ezért nem kell vinned se csokit se virágot, semmit. Majd veszel neki első hónap fordulóra, ha összejön. Ne valami vackokkal akard lekenyerezni, hanem magaddal. A végén még azt fogja gondolni, hogy evvel kompenzálod például hogy egy unalmas alak vagy. Ha meghívnak majd vacsorázni a szülei akkor majd vigyél nekik egy üveg bort, de szerintem ne adj az anyjának csokit, az sosem volt szokás.
2009. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az anyukájának és a lánynak is vihetsz virágot, de szerintem csoki és virág együtt sok. Első randi és anyósjelölet, ez aranyos:) És anyukaként biztos örülnék, ha a fiú hozna virágot nekem is és a lányomnak is.
2009. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha csak toluk indultok akkor max virag a lanynak. mar ettol a gesztustol is meg lesznek hatodva es ez igy szep is, illedelmes is, romantikus is. viszont elso randira a csoki es a bor tulzas, sot, kicsit ijeszto....

ha meghivnak ebedre/vacsorara akkor illik 1 uveg finom bort vinni, de azt meg inkabb az apos jeloltnek szokas adni.

2009. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!