Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult e már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult e már olyan, hogy kiderült megcsalt a párod, vagy csak gyanakodtál rá mert voltak jelek és megbocsájtottál neki?

Figyelt kérdés
És ha volt, akkor miért bocsájtottál meg, hogy lehet ezt magadban lekűzdeni, hogy ne derítsd ki tényleg megcsalt e, vagy hogy vele maradj és megbocsáss neki? Ha vannak megcsalásra, hazugságra utaló jelek (aprók) akkor Te inkább megpróbálnád az igazságot kideríteni, vagy egyenlőre nem akarnád bolygatni az otthoni békét, mert biztos sem lehetsz abban hogy tényleg megcsalt?
2009. dec. 13. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátottam, de szakítottunk.
2009. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én utánajárnék,mert ha nem őszinte,az egész kapcsolat előbb-utóbb egy nagy hazugság lesz.
2009. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet megbocsátani, a szeretet miatt? Vagy más miatt? Esetleg nem akar az ember egyedül maradni, vagy a kapcsolat már régi, sokmindent megéltetek együtt, stb.?
2009. dec. 13. 22:56
 4/5 anonim válasza:
Jól esik neked,ha megnéznek?Ha udvarolnak?Vagy befőzted magad,mint az uborkát? Csak változtass valamit a megszokásokból.(Ne demonstrálva,és tolakodón!)A legjobb tortát is megunjuk,ha csak az van.S az ismeretlen,mindíg izgalmas kaland.S ha épp elkalandozik egy kicsit?Csommagolj be neki az útra ! Visszajön...Várd vidáman ,kedvesen...s az örömáben úgyis Te fogsz még több örömre lelni (akár vm újra..).
2009. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megbocsájtottam! Mert volt már előtte párom több is de ő szeretett a legjobban, és ő tett meg mindent értem. Megcsalás azért volt mert volt egy hosszabb időszak amikor nem törődtem vele úgy ahogy kellett volna. Ha ottvagyok mellette ahogy kell nem történt volna meg. Ezért bocsátottam meg. 2 éve voltunk együtt amikor kiderült a dolog. Azóta együtt vagyunk.
2009. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!