Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan kapcsolatotok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
hogy mindketten nyilas jegyűek voltatok?és ha igen akkor milyen volt és meddig tartott?
2009. dec. 13. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
öm...ez számít? már most nem azért...:S
2009. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem, csak kíváncsi vagyok rá :)
2009. dec. 13. 21:19
 3/16 anonim ***** válasza:

Nálunk én nyilas vagyok, de nyilas párom még nem volt...

De könyörgöm miért olyan fontos ez?

2009. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Javaslom a szerelem horoszkópokat tele van velük a net. Nagyon érdekes dolgokat tanulhat meg az ember. Esetemben pl volt már skorpió jegyű barátnőm én bak vagyok a két jegy nem illik össze mi sem illettünk. Most szűz jegyű barátnőm van és a szerelem horoszkópok szerint ez a két jegy össze illik és ez így van, mert össze illünk :P Lehet csak bebeszélem hogy ez számít de akkor is, érdekes.
2009. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát szerintem is elég érdekesek
2009. dec. 13. 23:01
 6/16 A kérdező kommentje:
és én hiszek is benne :)
2009. dec. 13. 23:02
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 ilyen kapcsolatom is volt (illetve az egyik most is tart). Az első barátom szintén nyilas volt, mint én. Vele 3 évig tartott a kapcsolat, de igazából az utolsó másfél év már csak egy kínszenvedés volt, mert nem bánt velem jól, megcsalt és én folyton sírtam miatta. Szóval boldogtalan voltam mellette. A szakítás után sokkal boldogabbnak éreztem magam. Persze azért voltak szép és kellemes dolgok is benne. Aztán volt egy rák jegyű barátom, vele nem sokáig tartott. Jelenleg szintén egy nyilas barátom van, akivel 1 év és 3 hónapja járunk. Vele nagyon-nagyon jó és nagyon szeretjük egymást. Össze sem lehet hasonlítani az első két barátommal. Intelligens, kedves, gyengéd, hűséges, aranyos, figyelmes, segítőkész, őszinte, jól bánik velem, törődik velem és akármi bajom van, számíthatok rá és bízhatok benne. Szóval vele fantasztikus, úgy érzem, még egy ilyen fiút nem találnék. Szeretném, ha néhány év múlva ő lenne a férjem:).

19/L

2009. dec. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A volt férjem bika volt, én vízöntő. Ez a két jegy nem illik össze. Nem foglalkoztam ezzel régen, de válás lett a vége. Most nyilas barátom van, vele nagyon összeillünk. A horoszkóp szerint is nagyon illik ez a két jegy. Szóval szerintem ven ebben valami igazság.
2009. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2009. dec. 14. 18:03
 10/16 Andrewka ***** válasza:

A kérdező kommentje:

hát nem hiszem, csak kíváncsi vagyok rá :)



A komment megírásának időpontja: 12-13 21:19



A kérdező kommentje:

és én hiszek is benne :)



A komment megírásának időpontja: 12-13 23:02



Most akkor ez hogy van? Először nem hiszel benne aztán mégis?:)

2009. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!