Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális reakció ez után az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális reakció ez után az sms után?

Figyelt kérdés

Ma vagyunk 1évesek...tegnap fantasztikusat szeretkeztünk...erre ma találok 1 smst a telefonjában egy régi "havrjának"(csaj)válaszképp(a bejövő már nem volt meg),h jó legyen,reméli nem pasikkal megy buléizni,meg h vmikor majd talizhatnának egy mélyrehatóbb beszélgetés miatt......hozzátenném a csajt 12éve ismerem,azóta utáljuk 1mást,ők kb 8éve haverok...reggeli olvasás után írtam egy üziot a csajnak,h kopjon le,meg,stb,a pasimat meg elhajtottam...bár szeretem, de azért durva,h engem lebasz,ha olyat írok sms-ben vkinek,h puszi,erre...

Sztetek megcsalhatott? Ő csak annyit reagált,h poénkodtak,soha sem volt semmi,és nem is akart,meg h engem szeret..


2009. dec. 13. 08:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Normális!

Ez volt a legjobb megoldás.

Volt egy éved amiben végig átvertek. Sajnálom:(

2009. dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
hallod.. ezt sztem csúnyán elb*sztad.. ebben az smsben sehol sem taáltam semmi kirívót.. a beszélgetés barátok közt frankó, és ilyet bármelyik csaj barátomnak írok.. ha csak ez volt, ezért kár összeveszni vele.. bár Te tudod.. (én nagyon mérges lennék rád h a telefonomban turkálsz..)
2009. dec. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem turkáltam...ő is meg szokta nézni az enyémet...

Az a gáz,h ő olyanért lebasz engem,h sms végére azt írom vkinek,h puszi...erre ő ezt írja..

Ill elvárja tőlem,h még azt is lemondjam,h milyen pasi jelölt be teszemazt iwiwen,de az nem gáz,h ő egy szót sem szól még arról sem,hogy egyáltalán beszélgetnek msnen..és hogy a csajjal jobban elvan,mint velem.. 2.válaszadó véleményére is kíváncsi lennék még.

2009. dec. 13. 10:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted! Biztos h van volt vmi köztük, mert nem írta volna azt h "mélyreható beszélgetés"...egyértelmű...A második válaszoló lefogadom h fiú.
2009. dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jaaa,és én tele voltam srác barátokkal...miatta nem találkozok 1gyel sem..még csak nem is beszélhetek pasikkkal,mert akk tuti pasizni akarok.. Csak fáj,h pont ma,pont ilyet..és pont tőle..
2009. dec. 13. 10:05
 6/11 anonim ***** válasza:

igen, telibe.. a 2. válaszoló fiú.. :)

én magamból indultam ki..

leszögezném hogy sohasem csesztettem a b.nömet azért h mit írjon smsben, vagy h tlálkozzhat e a barátaival... szal nem vagyok féltékeny tipus.. de a barátnőm az.. nekem van egy lány barátom.. mondhatjuk h ex, de ink barát, mert azóta is nagyon jóban vagyunk.. mindet meg tudunk beszélni.. a barátnőm halálféltékeny rá.. pedíg semi oka..

vagy mondok más példát.. egy volt lakótársam, aki írt sms-t és állt fura megszólításokat ír.. azt találta írni h Szia Tünci.. és a barátnőm teljesen kiakadt, peddíg én tudom h nincs mögötte semmi..

húdehosszú lett. :D bocsi :)

2009. dec. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. De mi az h a barátod megszabja h nem találkozhatsz, beszélhetsz fiúkkal? Bocsi de ebben meg te vagy a hibás, h hagyod magad, és az van amit ő akar. Persze h úgy érzi uralkodhat feletted. Egy párkapcsolatban első a bizalom. Persze jelen van a féltékenység, de csak egészséges mennyiségben. Az ilyen kapcsolatok, ahol megszabnak egymásnak ezt azt, ált. nem hosszú életűek, mert az egyik másiknak vagy elege lesz belőle, vagy jönnek a veszekedések, itt a ti példátok is. A barátod, már ne haragudj, elég gáz fickó lehet, ha így kordában akar tartani. Attól h jártok nem egymás tulajdonai vagytok. De ez a te hibád is, mert ezek szerint hagyod magad. Legyen méltóságod!
2009. dec. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A csaj válaszolt,h ők csak barátok,nem akar(t) tőle semmit,és csak poénkodtak,de már megbánta..És h személyesen megbeszélhetnénk(csoptársam). A barátom nem az a kimutatom mindenki előtt az érzelmeim,most iwiwen írt ki 1üzit,amiben bocsit kért meg szerelmet vallott...felhívott,és még ő van felháborodva..pfff
2009. dec. 13. 12:06
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az smsben szerintem sem volt semmi olyan, amiért ennyire féltékenynek kellene lenned. Viccelődtek, ennyi.


Az viszont tényleg nem jó, hogy nem engedi, hogy a barátaiddal találkozz. Szerintem ebben nem kellene engedned neki. Egyszerűen csinálj magadnak külön programót, és ha szóvá teszi, csak mondd azt, hogy a barátaiddal találkozol és kész. Nem kell vitákba belemenni. Ha ő ezért szakít veled, akkor jobb is nélküle. Sosem bírtam a hisztis pasikat. Viszont neked sem kell ok nélkül veszekedni, pláne nem a barátjának írogatni, hogy kopjon le a pasidról. Elég nevetségessé tetted magad.

2009. dec. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A csajjal 13éve ismerjük 1mást...azóta utáljuk kb a másikat...elég sok ok miatt. És nem 1x próbált alámtenni.

Nem féltékenykedek,de sztem jogos,hha ő elvárja,h elmonjak nekiminden apróságot,ill még puszival sem köszönhetek el smsben,akk ne írjon ilyet,ill legyen annyi gerinc benne,h elmonja.

2009. dec. 13. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!