Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk Ti hogy vagytok ezzel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Ti hogy vagytok ezzel? Egyetlen nő az életben?

Figyelt kérdés

A barátommal komoly kapcsolatunk van, együtt tervezzük a jövőt. Az ő életében én vagy az első nő szexuális és párkapcsolati téren is. Sokszor eszembe jut, mi van ha egyszercsak fogja magát és kijelenti, hogy ő még nem élte ki magát, hogy nem volt elég nővel. Veletek esett meg már ilyen, ti hogy álltok ehhez a témához?

(amúgy a kapcsolatunkkal minden rendben, mindent megkap tőlem, rendszeres szexuális életünk van, 2 éve együtt:) )


2009. dec. 12. 23:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Helló 11:58! Egyetértek, részben. Annyit fűznék hozzá, hogy nem hattyúk vagyunk, az egyik fél általában kilép a kapcsolatból.

Mondjuk magamról tudom, hogy nem tudnék egy emberrel együtt lenni "örökre"...

Az exemnek is én voltam at 1., szerettük egymást, és talán ő volt az egyetlen, akivel ilyen sokáig együtt voltam. Mások vagyunk.

De beszéltem vele arról, hogy még élhetne, megismerhetne másokat, mert 1 ember...

Minden tiszteletem azoké, akik az első mellett sorvadnak el... Bocsi.

2009. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nem akarlak elszomoritani, de előbb vagy utóbb úgy is ezzel fog jönni! És lehet, hogy emiatt fogtok szakitani. Ha te a helyében lennél akkor szerintem te is kipróbálnál több pasit, nem?
2009. dec. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok, szeretjük egymást a barátommal, én vagyok az idősebb (4 évvel) és úgy érzem, én már "kiéltem" magam, de nála ebben korántsem vagyok biztos, mivel neki szerintem jóval kevesebb csajjal volt korábban dolga, mint nekem pasival. Abszolút 2 esélyes a dolog, nem lehet tudni, mit hoz a jövő, de nem is érdemes ezen sokat agyalni, mert ha állandóan ezen pörög az ember, akkor ez megmérgezi a jelent és nem fogsz tudni feloldódni a párkapcsolatban és végül ez lehet a tulajdonképpeni szakítóok. annyit tudok tehát javasolni, hogy továbbra is adj meg neki mindent, legyél továbbra is kedves és tündéri, olyan amilyennek megszeretett és akkor ha esetleg megkísérti egy új csaj lehetősége, erre fog gondolni, hogy mit veszíthet. már ha van esze, de bízzunk benne, hogy van. én is ehhez próbálom tartani magam. sok sikert!!

24 L

2009. dec. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy!:) és a többiek is..mindenkinek köszönöm a válaszát! :)
2009. dec. 14. 12:52
 15/20 anonim ***** válasza:
Az én szüleim 16-18 évesek voltak amikor elkezdtek együtt járni(tudom ez még régen volt,de azok a párok közül is voltak már válások), szóval az én szüleim együtt vannak azóta is.7 év járás után házasodtak össze. Ennek már több mint 30 éve.Szóval vannak szerencsés párok!
2009. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

na, kicsit abban a cipőben vagyok, amitől tartasz. Szóval van 1 komoly kapcsolatom, régóta tart, és az első minden értelemben. olyat könnyű mondani, hogy legyek okosabb a hormonjaimnál, de nem sok értelme van. Félreértés ne essék nem csaltam meg a párom, de időnként "elönti az agyam" valami, a legyet is röptében. Szerencsére, a barátnőm nem fejfájós típus, úgyhogy otthon lerendezzük ezt a kérdést, de sokszor érzem, hogy nem éltem ki magam.

Emiatt én nem szakítanék, csak nagyon kellemetlen érzés.

Mi ki tudjuk élni magunkat egymással szerencsére...így könnyebb elviselni mindazt, ami a korábbi időszakból hiányzik....

Szerintem kösd le, persze nem erőszakosan, csak annyira, hogy ne legyen kedve a múlton csámcsogni. Jóllakott oroszlán nem vadászik... :-)

31/F

2009. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "kiélem magam" dolog egy nagy hülyeség, nem mindenki csinálja ezt. Azok akarnak minél többet "kipróbálni", akiknek nincs jobb dolguk, mint hogy összehasonlítsák, hogy ezzel vagy azzal jobb-e a szex. Aki szereti a párját, és nem csak a dugás miatt van vele, azt ilyen baromságok nem érdeklik, számára csak a párjával tökéletes a szex, és lesz@rja, hogy más nővel milyen lenne.
2009. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez akkor is előfordulhat ha már "kiélte" magát de elkezd unatkozni a kapcsolatotokban. Vagy megismerkedik vkivel akire "kiváncsi lenne" igy vagy úgy. Szerintem nem érdemes ezen parázni, ha féltékenykedsz az megmérgezi a kapcsolatotokat, és ha folyton ezzel nyaggatod az se tesz jót. Felejtsd el szépen. Majd kialakulnak a dolgok. Én most fél éve vagyok egy ilyen kapcsolatban ráadásul fiatabb is nálam:), de nem foglalkozok ezzel. Ha vmi mást akar majd szól. Ha szerelmes és úgy voltál neki az első egy életen át ragaszkodni fog hozzád igy vagy úgy. Sok boldogságot nektek. 26L
2009. dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen megköszön a válaszát!:) Nagyon rendesek vagytok és kicsit megnyugodtam:)

Amúgy neki erről nem beszélek, nem nyaggatom vele, még csak nem is tudja h ilyen foglalkoztat mert nem mutatom ki:)

Remélem azért mi beleesünk abba a kevés százalékba akik együtt öregednek meg annak ellenére h fiatalon jöttek össze első szerelem stb.

19/L és 20/F

2009. dec. 14. 16:06
 20/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sok múlik rajtatok, hogy beleestek-e. Egy jó kapcsolaton mindig dolgozni kell, nem megy magától. Ha ügyesek lesztek sikerülni fog.
2009. dec. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!