Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk Ti hogy vagytok ezzel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Ti hogy vagytok ezzel? Egyetlen nő az életben?

Figyelt kérdés

A barátommal komoly kapcsolatunk van, együtt tervezzük a jövőt. Az ő életében én vagy az első nő szexuális és párkapcsolati téren is. Sokszor eszembe jut, mi van ha egyszercsak fogja magát és kijelenti, hogy ő még nem élte ki magát, hogy nem volt elég nővel. Veletek esett meg már ilyen, ti hogy álltok ehhez a témához?

(amúgy a kapcsolatunkkal minden rendben, mindent megkap tőlem, rendszeres szexuális életünk van, 2 éve együtt:) )


2009. dec. 12. 23:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Hát nálam most van egy lány, aki testileg hihetetlen, lelke különleges, szíve nagy, szóval minden téren tökéletes. Egyszerűen nem tudok másra gondolni, mint lányra. Bár nem vagyunk együtt... De például Ő olyan, hogy Vele le tudnám élni az életem, egyszerűen nem hiszem, hogy azt más képes lenne nyújtani, mint Ő.
2009. dec. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ha szeret akkor biztos nem fog veled ilyesmiért szakitani főleg mert te vagy neki az első
2009. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
'hogy nem volt elég nővel' na ez szép. Hát ilynért rendes ember nem fogja kidobni a másikat. Én spec örülnék neki ha ilyen helyzetben lehettem volna.
2009. dec. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez beállítottság kérdése, ha olyan akkor hiába kap meg mindent tőled megfog csalni. Idő kérdése. Hűséges tipus a párod akkor ragadhatnak rá a csajok, elküldi mind.

Nagyon sok dolog van az életben amit egy életen át nem próbál ki az ember. Miért pont a trófeagyüjtést célozná meg a párod? Szerintem ne nyugtalankodj ezen!

2009. dec. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Magam részéről azt tudom hozzátenni, hogy én ilyet soha nem mondanék. Ha van valaki, akkor nem kezdek el klausztrofóbiázni, meg összevissza félreqrni, csak mert tombolnak a hormonok...

Mind over matter, legyen már az elme erősebb mint a testi vágyak.

2009. dec. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Most, hogy közeledek a harminchoz kezdtem megbánni, hogy annak idején nem éltem ki magam. Gyorsan bepótolok mindent.
2009. dec. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam ilyet, nálunk a párom mondott ilyet (a nő), és elég rosszul álltam hozzá, hogy 15 év után elhagy, meg vinné a gyereket is. Szerintem minden jogom megvolt, hogy ne örüljek neki... Mi mindketten elsők voltunk egymásnak, engem nem zavart ez különösebben.
2009. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ezt kérdezte tőlem a volt barátnőm, aki nekem is első volt, és én is őneki.

2,5 évig voltunk együtt. Aztán pont ő hagyott el, ezzel az indokkal, hogy még nem élte ki magát. Nem tudom akkor miért tőlem kérdezte, korábban...

2009. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, el tudom képzel hogy a párod egyszer csak rájön, hogy nem próbálta ki milyen mással együtt lenni, milyen mással szexelni. Előfordulhat, főleg hogy tudjuk hogy egy párkapcsolatban vannak hullámhegyek amikor ez a kérdés akár előtérbe is kerülhet. De ez nem azt jelenti hogy elő is fog. Szerintem szerencsés, ha valaki "él egy kicsit" mielőtt lehorgonyoz, de az is lehet hogy boldogan éltek együtt amíg meg nem haltok. Kétesélyes. Lány voltam.
2009. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen őszinte véleményt írok le, de előre jelzem, hogy nem bántásként, vagy azért, hogy rád hozzam a frászt.

Egész egyszerűen én nehezen hiszek az ilyesmiben. Még nagyon fiatalok lehettek, és nálatok idősebbek is szétmennek, akiknek pedig tökéletesnek tűnt a kapcsolatuk, és attól függetlenül, hogy hány nő vagy pasi volt addig az életükben.

Épp most szakított egy ismerősöm a barátnőjével, pedig 1 éve még családot tervezgetett vele, meg olyanokat mondott, hogy neki ő az igazi, és soha senki mást nem tudna elképzelni maga mellett. Meg ha megfigyeled, mennyi ember használja az ilyen kifejezéseket, mint az "örökké" a kapcsolatában, és persze ezek nagy részéből szakítás is lett végül.

Én azt mondom, legyen a lehető legteljesebb ez a kapcsolat számotokra, legyen rengeteg közös élményetek, folyamatosan figyeljetek oda egymásra, tartsatok ki egymás mellett... és még az is lehet, hogy így azon ritka kivételek közé tartoztok majd, akik nagyon fiatalon összejöttek, és életük végéig együtt is maradtak. :)

2009. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!