Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy annyi rendes lány (pl. én) keres rendes fiút, és még sem találnak egymásra?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 18:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs.
2009. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Általában a félénk fiúk akik nem mernek kezdeményezni ők ilyenek akiket te keresel.


100%-id igaz!!! mert most magamra ismertem:)

2009. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
*ig
2009. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Azért mert aki rendes azokat nem veszik észre. A nőknek egy tökös rossz fiú kell aki átcseszi a fejüket, a férfiaknak meg egy dögös üreslelkű csajszika. Így vettem észre.. :)
2009. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Azért hogy valaki nem vág fel s nem cigizik s eetleg nem jár diszkóba s jol lehet beszélni az rendes lehet. Van embersége tisztelete és tudata de nem veri az dobra valahol ott kezdödik a rendes fiu elv. Csak az hogy egy rendes fiu szerényebben él nem öltözik ki mind egy karácsonyfa s nem villogtassa magát s aki ilyen azt nem veszik észre a csajok. S ez abbol fakad hogy nagy az elvárás amit egy csaj esetleg bekébzel. ha rendes fiut akarsz lehet itt is találsz... de nem várd el hogy rendes fiu olyan mind egy karácsonyfa kizselézett fejü izompacsirta.
2012. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!