Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy annyi rendes lány (pl. én) keres rendes fiút, és még sem találnak egymásra?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 18:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
20:01 Mit szűrtél le?? :D
2009. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
20:07 Itt vannak azok, akikkel érdemes ismerkedni. :D
2009. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
hát... inkább itt van randes fiu mint diszkóba :D
2009. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

De ez nem kóser. Úgy értem, én is rendes fiú vagyok, nincs barátnőm, és mégsem hirdetem magam a lányoknak :P

igazam van? (költői kérdés volt) :)

úgyhogy ha lány lennék nem dőlnék be a "rendes fiú vagyok (*.*)" szövegnek.

2009. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
ja előző voltam 20:01-es. ez lemaradt
2009. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Hogy mért van ez így? Mert a rendes fiúkat a lányok nagyrésze 'lúzernek' tartja. És ezért nem is próbálkozunk túl gyakran. Bárkit felsorolhatnék ide az ismerősi körömből. Mind egyetemista, egyik sem iszik, nem dohányoznak, nem járnak minden éjjel diszkóba, és még nem volt normális, hosszú kapcsolatuk, ahogy nekem sem.

Én is egy normális kapcsolatot szeretnék egy normális lánnyal, aki szintén hosszú távra tervezne. Most akkor mondjam azt, hogy egyik lány sem normális, csak azért mert nekem még nem volt szerencsém? Nem mondom. Mert vannak még normális lányok, és engem csak ők érdekelnek.


20/F

2009. dec. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb baj, hogy a lányok akarva-akaratlanul is a "rosszfiúkhoz" vonzódnak. Legalábbis én ezt tapasztalatom.
2009. dec. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
*tapasztalom
2009. dec. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
14:13 ott a pont :)
2009. dec. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
11:08 Annyira utálom pl amikor barátnők mondják néhány srácra, hogy kocka meg ilyenek, közben meg én pl el tudok velük beszélgetni, és igazából tényleg ők a normálisak. A másik dolog, meg, hogy egy kicsi rosszfiúság kell minden jó pasiba, ezzel azt szűrjük le ki mennyire szenvedélyes és életrevaló. Ennek a kettőnek nem kötelező kizárnia egymást :D, csak sajnos kevesen veszik észre, az igazi személyiségüket..
2009. dec. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!