Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy annyi rendes lány (pl. én) keres rendes fiút, és még sem találnak egymásra?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 18:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
nah pl márt is találtál egy "rendes" fiut mert én az vagyok ... de ez függ attól is neked mi számit rendesnek
2009. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
az igényeket lejjebb kell adni
2009. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Pl. nem cigizik, nem mindene a bulik, tud szeretni, és nem bánja, ha viszont szeretik... Nagyjából ilyen egy rendes srác szerintem. :) 16/L (Egyébként ez a kérdés ihletett: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. )
2009. dec. 12. 18:57
 4/35 anonim ***** válasza:
nah én pl ilyen vagyok... (első)
2009. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
én is mindig azt kerestem/keresem aki tud szeretni nem csak én őt...:/
2009. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Tehát neked olyan feltétel nélküli szeretet kell, hogy bármit csinálsz, a fiú sírva koslasson utánad.

Gondolom még nincs túl nagy egód, de ez növelné valamelyest.

Egyszerű pszichológia.

Sok sikert neked és részvétem a szerencsétlennek, aki a balekod lesz.

Amúgy én is rendes srác vagyok, de mindenkihez úgy viszonyulok, ahogy ők állnak hozzám. ezért nem fordult még elő, hogy bárkiért is sírtam volna.

2009. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Nem cigizek.

Nem mindenem a buli.

Tudok szeretni.

Szeretem, ha szeretnek.

Mégsem találok egy normális lányt...


17/f

2009. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok vele..
2009. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Mert a lányoknak nem tetszenek a rendes fiúk. Ez tapasztalat, bár a fene érti miért. Én speciel mindig próbálok kedves , udvarias rendes lenni, szerintem csúnya se vagyok, mégse hallottam még egy lány szájából se hogy de rendes vagy vagy azt hogy szeretnék veled megismerkedni. Bezzeg amikor megállok az ajtóban kinyitom nekik az ajtót , akkor mindenki tud ám mosolyogni a szája sarkából, meg köszi köszi...
2009. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az azért kimaradt, hogy nem iszok, nem cigizek, nem mérgezem magam semmivel, nem vagyok egy disco patkány... aztán a lányok meséljék be nekem, hogy ilyen fiút keresnek... Ezt csak az tudja megérteni, aki tényleg ilyen, és tényleg le se szarják.
2009. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!