Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ilyen ember? Őnzö de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen ember? Őnzö de megsem az. Lejebb

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szerintetek van ilyen ember aki őnzö?Mármint nem ugy őnzö,hogy sajnál valamit,hanem ugy,hogy saját maga gondjaival foglakozik..és szereti magát futattni

Ha találkoztatok már ilyen emberrel akkor mi ilyenkor a tanács,hogy megmondjam neki,hogy mizu van,de mégse sértsem meg.Köszönöm szépen


2009. dec. 12. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ilyen nagyképű, önimádó (az jött le h az abból amit írtál) akkor akárhogy mondod meg neki besértődik. az ilyenek ált. nem bírják a kritikát.
2009. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te se tudsz értelmesen fogalmazni.
2009. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon jó barátnöm,és szeretem:(

Nem az,hogy nagyképű hanem mindig neki legyen igaza:(

Probálom megfogalmazni,de nem könnyü ne haragudjatok

2009. dec. 12. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. igen, pont az ilyen embernek nem lehet megmondani az ilyesmit sértődés nélkül, aki nem bírja elviselni ha másnak van igaza. de ha a legjobb barátnőd akkor ha elsőre durci is lesz, akkor csak belátja ha igazad van. csak kedvesen de őszintén.
2009. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én egyszerűen nem tudom kihámozni, hogy mit akarsz mondani.

amúgy szerintem valaki vagy önző vagy nem...aki csak azt viseli el ha neki van igaza, az önző és kész...

2009. dec. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!