Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Annyira tanácstala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Annyira tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
a barátom most messze van távkapcsolatban élünk szeretem és ö is szeret engem... már 8 hónapja együtt vagyunk.. de kicsit összekaptunk amúgy hülyeségen de most én is ingerült vagyok meg ő is azt mondtam neki h majd írjon ha lenyugodott.. de azóta se ír.. most történt ez az egész... néha annyira megtud bántani kis hülyeségekkel olyan dolgokkal amire nem is gondolna tudom ez nem az ő hibája..
2009. dec. 12. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem már rég lenyugodott,csak azt várja,h te keresd...férfi büszkeség(tapasztaltam már párszor)
2009. dec. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nehez a tavkapcsolat.A vegen mar minden bajod van tole.Ha ezt a par hetet meg kibirjuk szakitas nelkul akkor vegleg egyutt maradunk.De mar nem birom!Minden olyan rossz!!!

Ohh bocsixD

Szal szerintem varj meg ha most tortent mire varsz?

Hagyj neki orakat ha kell ket napot is varj azzal sincs semmi baj:)

2009. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet h van valami ami miatt feszültebb mint átlagosan, és emiatt ilyen veled. bár leírtad hogy nem is tudja h ezzel megbánthat.. lehet h nemártana neki elmondani h mi az ami megbánt..
2009. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
férfi büszkeség.. férfibüszkeség... és miért én menjek békülni ha ő bántott meg??????
2009. dec. 12. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
most épp mivel bántott meg?
2009. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk legtöbbször én békülök (nem távkapcs.), mert én hamarabb megbocsájtok, de néha én is azt érzem, hogy jöhetne ő is bocsánatot kérni, ha ő bántott meg. De sokszor ő nem is érzi bántónak, amit mondott. Mégiscsak jobb kibékülni, mint hosszasan duzzogni!
2009. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!