Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csináljak. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak. Van még remény?

Figyelt kérdés

A barátom nem rég szakított velem. több mint egy évet voltunk együtt és nagyon nagy volt a szerelem.Tényleg tökéletes párnak mondhattuk magunkat. Alig veszekedtünk, mindig volt közös programunk, igazából sose unatkoztunk. Azzal az idnokal szakított velem hogy már elmult az a szerelem amit irántam érzett (de még van valami amit érez) és hogy össze van zavarodva. Leültünk és hosszan megbeszéltük a dolgokat, és arra jutottunk hogy beszélgessünk ugyan úgy mint régen csak hát nem vagyunk együtt. Az lenne a kérdésem hogy egy idő után (ha nem csajozik be)hogy tudnám vissza csábítani magam mellé. Azt tudom hogy időt kell neki adni. Lányok tanácsát várom inkább...


egy 20 éves lány


2009. dec. 12. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

nagyon sajnálom, ami veled történik, és rossz hírem van:(

azért szakított veled, mert túl megszokott lett a dolog, valami újdonságra vágyik, szóval arra ne számíts, hogy nem fog csajozni! komoly kapcsolata most valószínűleg nem lesz, csak ki akarja magát kicsit tombolni, ha érted:S de aztán ha ez elmúlik, ha rájön, hogy egyedül van, és hogy még mindig te vagy az az ember, akit szeret, lehet, hogy van még esélyetek. nem tudom megmondani, mi fog történni, és mi nem, de egyet tudok: az exbarátod most ki akarja élvezni a szinglilétet, és arra ne is számíts, hogy nem fog csajozni.:( és hogy utána összejöhettek-e még? ne tegyél neki szemrehányást, maradj hozzá lelkileg ugyanolyan közel, beszélgessetek, és ha kitombolta magát, pár hónap múlva, lehet, hogy újrakezdhetitek. a lényeg, hogy ne add fel, és ne hagyd, hogy eltávolodjon tőled, mert akkor nem veled akarja majd újrakezdeni, hanem egy másik lánnyal.

sok szerencsét, nagyon szorítok neked!

egy 18 éves lány, aki már egyszer keresztülment ezen:)

2009. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! remélem van benne valami és tényleg lehetséges hogy lesz valami egyszer...
2009. dec. 12. 15:32
 3/3 anonim válasza:

Szia!!!:)


Az előttem szólóhoz tudok csatlakozni 100%-ban. Tényleg hagyd egy kicsit, hogy had tombolja ki magát, de azért természetesen figyelj oda rá, ha vissza szeretnéd kapni. De most Te is élj egy kicsit..csinálj a barátnőiddel csajos estéket.. szórakozz..:) kicsit te is ellazulsz és lehet, hogy egy buli alkalmával újra rád fog találni a szerelem. :)

2009. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!