Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz egy normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
19éves fiu vagyok és eddig nem nagyon jotek ossze a dolgok mindg othagytak a sablonszovegel h aranyos vagyok + kedves + szép + blabla de valahogy nem tudok "öszeszedni " egy rendes csajt :S vagy benem vana a hiba ?
2008. júl. 22. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is így járt, míg meg nem ismert engem :-) Azt mondta, hogy rengeteg barátnője volt, de a leghosszabb kapcsolata is csak 4 hónapig tartott... ami őszintén megmondva elég kevés. Jah és őt is mindig a csajok dobták, ugyanezzel az indokkal, mint téged. De mi már 8 hónapja együtt vagyunk. Szerintem nem veled van a hiba, hanem azokkal a lányokkal, akiket megismersz. "Rossz" körben keresgélsz. Remélem hamarosan találsz egy rendes lányt!
2008. júl. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy azok a lányok más típusú fiúkat kerestek vagy egyszerűen nem hozzád illő lányokba botlottál eddig bele.

Próbálj meg esetleg másfelé,más típusú lányokkal ismerkedni.

2008. júl. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyan így voltam ezzel, és tényleg! olyan lányoknál próbálkozz, akiknél te csak hiszed, hogy soha nem jönne össze! Próbálkozni kell, tényleg más körben!
2008. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18 éves lányként hasonló cipőben járok...azt hiszem, én is rossz helyen "keresgélek", de nem tudom, hol lehetne...viszont bízom a szerencsémben:) állítólag akkor botlunk bele a várva várt személybe, mikor nem is számítunk rá. Most picit élj úgy, h nem foglalkozol a lányokkal, ne edd magad amiatt, h ócska dumákkal ráznak le. Meglátod, nemsokára jönni fog az a bizonyos csaj, akire már rég vártál! Nagyon szurkolok neked:)
2008. júl. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 15 éves lány voltam,mikor megismertem az akkor 21 éves barátomat.Egyikünknek se voltak komoly kapcsolatai addig...aztán valahogy egymásra találtunk,és 2 éve járunk...én abszolút nem görcsöltem azon,hogy legyen pasim(addig igen),csak úgy jött.Mi kicsit intellektuálisabbak vagyunk,és talán ezért nem találtunk magunknak hosszabb távú kapcsolatot.Igen,más körökben is kell mozogni,és nem kell görcsölni semmin.Csak lazán :-) Sok sikert!
2008. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
4 hónap neked kevés?? Nekem a leghosszabb kapcsolatom 2 hétig tartott...19 vagyok
2008. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kar h olyan fiatal vagy... En lany vagyok es jo par evvel idosebb engem a pasik dobtak hulye dumaval... talan mert tul oszinte vagyok.. ez az en problemam... es ja rossz helyen keresgeltem...
2008. júl. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válszokat megprogálok máshol keresgélni :) talán sikerul
2008. júl. 22. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!