Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől olyan más az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől olyan más az első szerelem a többinél? Tényleg soha nem felejti el egyik fél sem?

Figyelt kérdés
Esetleg Ti hogy éltétek meg,stb.
2008. júl. 21. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban már, hogy az az első. Én az elsőt inkább már elfejeltem, minden szempontból sokkal többet jelent számomra a mostani, második kapcsolatom.
2008. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy belölről jövő megmagyarázhatatlan érzelem... 10 éves voltam, amikor igazi gyerek szerelem szövődött egy osztálytársammal. Akkor még nem is csókolóztunk, semmi nem történt csak egymás mellett voltunk, és szerettük egymást... Végül vége lett 2 év múlva, de kb. 14 évesen egy buliban újra egymásra találtunk, elcsattant az első csók! :) DE már nem jöttünk össze, 17 éves koromig valahogy mindig összehozott minket a sors... Most 18 éves vagyok, van barátom, de amikor az említett srác közelében vagyok mindig elfog egy különös érzés, az a nagy vonzalom... És ez mind2 részről így van! pont tegnap éjjel is vele álmodtam, hogy ölelkezünk...:S Pedig szeretem a barátomat, de mégis sokszor eszembe jut a múlt... 8 éven keresztül él bennem!

Már megfordult bennem az is, hogy egyszer ő lesz az én férjecském:) Úgy érzem az utána való vágy mindig megmarad... Viszont addig élek, a sors úgyis utolér! :)

2008. júl. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
xD ez fura..nálunk is hasonló a helyzet...
2008. júl. 22. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A mesében esetleg. Váááá, ne legyetek már óvodások. Ez a valóság nem a mesekönyv és a dedó.
2008. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első szerelem számmomra a gimiben alakult ki, 14 évesen. Össze is jöttünk, aztán volt egy egy éves szünet,amikor nem múlt egy semmilyen érzés sem, csak szüneteltettük. Most, 19 éves vagyok és nagy a szerelem köztünk. Hát,ilyen erős, az első igazi, nagy, mindent elsöprő:)
2008. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!