Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van nyitva a szeme? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van nyitva a szeme? (lent)

Figyelt kérdés

amikor a barátommal csokolozunk észrevettem h többsazör nyitva van a szeme de nemtudom h miért! nem élvezheti??:S

amiota észrevettem énis többször kinyitom és akkor egymás szemébe nézünk de soha nem tekintget másfele mindig engem néz!


2009. dec. 11. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj ezzel?
2009. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Általában a legtöbb ember csukott szemmel csókolózik, és van egy olyan "teória", miszerint az ilyen emberekben nem lehet megbízni. Nos szerintem ez a te esetedben nem feltétlenül igaz, pláne hogy téged néz közben. Lehet, hogy neki így esik jól. Most hülyén fog hangzani, de szerintem kérdezz rá hogy ez miért van, ha annyira zavar. =)
2009. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig nyitott szemmel csókolok. Igazság szerint szeretem látni a barátnőm arcát közben :)
2009. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

Ez a legnagyobb problémád? Hát b@sszus! Akkor lenne igazán probléma, ha tekeregne a szemével, de így...

Jéézusom, ezek a mai fiatalok, hát hogy tehetnek ilyet?! xD

2009. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Különbözőek vagyunk emberek, vakinek igy jó
2009. dec. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

érdekes mert a mostani barátomnál én is nagyon gyakran kinyitom a szememet mert egyszerűen imádom nézni ahogy csókol

korábbi partnereknél ez érdekes módon nem jelentkezett :D

L19

2009. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Akit nagyon szerettem annál kinyitottam a szemem időnként. Jólesett nézni.
2009. dec. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy izgatja, hogy közbe nézhet téged. Kérdezd meg tőle és kérlek írd le, hogy mit mondott rá, mert érdekel!:)
2009. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sziiiaa Nálam is ugyan ez van és megörülök nagyon idegesít avgy nemis tudom:S Én nem merem megkérdezni. Ha megkérdezted töle lécci írd le. 15/l
2009. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!