Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj, hogy néha nyitva van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, hogy néha nyitva van a pasim szeme csókolózás közben? (lent bővebben)

Figyelt kérdés
Erre mostanában jöttem rá.Nekem mindig csukva van,de egyszer valahogy úgy éreztem megkell néznem az övét...óvatosan,hogy ne lássa hogy kinyitom és akkor láttam h neki is nyitva van...nem teljesen...de nyitva...és ez zavar...nem is kicsit...:(
2009. máj. 11. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
de miért zavar? :$ nemnagyon értem hogy ebben mi a gáz.. lehet hogy lemaradtam valamiről?
2009. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se zavaró! Sőt! Ha csók közben mélyen egymás szemébe néztek, az talán még jobb is, mint csukott szemmel :)
2009. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én szinte sosem csukom be, egymás szemét nézzük közben :)
2009. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hat ha rad figyel es nem a "kulvilagot" szemleli kozben akkor szerintem nem gaz...

neha olyan jo a szemebe nezni kozben, nem? :)

2009. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én pl ilyen fejjel meg ilyen történelmi háttérrel nem tudok elég komoly leni hozzá... inkább becsukom, de barátnőm is beszokta, du végülis úgy csinálja ahogy jólesik neki

17/F

2009. máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én hallottam már olyat, hogy aki nem csukja be a szemét csók közben, az nem is szerelmes.

De ez nincs így, ez csak egy hülye babona, el ne hidd (:

Én barátomnak is nyitva szokott lenni a szeme, és mindig magyarázkodik, hogy azért, mert szeret közbe nézni ((:

2009. máj. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kinyitom néha, meg a barátom is, nézünk egymás szemébe...nagyon beindulok tőle, mert látom hogy élvezi, meg be van indulva ő is. Nekem sokszor annyi is elég előjátéknak!
2009. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!