Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon minek tekint engem? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon minek tekint engem? Mi vagyok én számára? Van esélye még 1 normális kapcsolatnak, vagy már eleve el van rontva?

Figyelt kérdés
kb februárban ismerkedtem meg 1 sráccal.nevezzük Robinak.3 hétig elvoltunk,mindennap írt msn-en,hétvégenként pedig sokat voltunk 1más társaságában.Aztán 1x csak azt a hírt kaptam barátnőmtől,h Robi összejött 1 lánnyal.Akkor 1 hétig kb nem is hallottam felőle.Ő nem írt,így én sem.Köv hétvégén találkoztunk és mintha mi sem történt volna úgy viselkedett.Mint kiderült 1 hét után szakított is a lánnyal.Ezek után ment minden a régi kerékvágásban.Érdekes volt,mert volt olyan szakaszunk is h nem találkoztunk sokáig,mégis minden nap beszéltünk.Aztán nyáron szinte mindenhétvégén találkoztunk,és 1 ilyen után,másnap felmerült h mi is van köztünk.Én közöltem vele h nem szeretem az 1éjszakás kalandokat.(mer h felmetült h mennyire szeretne lefeküdni velem) Akkor kérdezte h de mégis miből gondolom h ő csk 1 éjszakát akar?Mi lenne ha lenne folytatása is?Kérdeztem h úgy érti h több éjszaka,vagy mint kapcsolat folytatása?Mondta h több éjszakásra gondolt.Mondtam h az sem.Erre megkérdi h és a másikban benne lennél?Mondtam h a járás az már 1 egész más dolog.Mondta h tudja.De mondtam h most ezek után,h először a "csak szex"-el próbálkozott,nem. 1ik szombat este találkoztunk a városban,velem akart lenni,de én a lányokkal bementem oda,ahova ő nem akart jönni.2 óra múlva mégis bejött és az egész estét végigtáncolta 1 lánnyal.Nem történt semmi közöttük,nem ölelgette,de én hívtam oda magamhoz és nem jött.Pedig tudta h másnap elutazok 2 hétre.1x kimentem mer mondták h kint van és ott beszélgetett kettesben a lánnyal.Aztán visszamentem és azon az estén többet nem láttam,pedig mindig ő szokott hazakísérni buli után reggelente.Másnap rögtön írt msn-en,mivel tudta h elutazok.Mondta h hiányozni fogok,és h a tnapi én nem akartam vele lenni(szerinte).Amég odavoltam sülve főve "1ütt voltunk" msn-en és elkezdtek jönni a jóéjszakát meg ilyenfajta sms ek is.Akkor műtötték meg pont a lábát,és írt rögtön a műtét után h túl van rajta,aztán minden nap minimum 2 sms-t írt amég bent volt a korházban.2 hét után hazajöttem,még 1 ideig nem találkoztunk mert gipszbe volt a lába.Aztán találkoztunk és itt nálam kötöttünk ki.Lefeküdtünk.Utána 1 hétig nem beszéltünk.Ezután írt h most ki kell bírnpm nélküle 1 hétig,mert elutazik.Mondtam neki h az elmúlt hetet is kibírtam ki.Mondta h nem nagyon volt itthon,ezért nem írt (msn-en).Hazajött,jelentkezett,hétvégén találkoztunk.Nem értette mért vagyok megbántva,h miután lefeküdtünk,1 hétig nem is keresett.De mivel nagyon oda vagyok érte,nem tudtam sokáig eljátszani a "haragszomot".Mondta h aludjak nála aznap este.Én mondtam h nem,mert bnőm épp nálam aludt.Ő aztán még kérlelt sms-ben.De nem mentem.Másnap még 1x beszéltünk msn-en.Aztán nem.Szombaton megint találkoztunk.Írtam neki sms-t h találkozzunk a szokásos helyen,de már furcsa volt h nem jött válasz azonnal...kijöttem a diszkóból és ő ott ölelgetett 1 másik lányt a barátai előtt.Onnantól fogva nem beszéltünk.Letöröltem msn-ről.Nem is keresett ő sem.Nagyon összetört engem...mint még soha senki.Összejöttek a lánnyal,3 hónapig jártak.Szakítottak és rá 1 hétre írt nekem emailt.Hogy nem szeretne msn en a tiltott partnereim közé tartozni.Mondtam neki h nem most kerültél oda,és eddig nem zavart.Erre annyi volt a válasza h: Hát jó... .Gondoltam akkor ennyi.Erre ír megint másnap h: Te tudod... .Következő nap meg h: Nem oldanál fel mégis h megint beszélgethessünk? Én már tényleg nem értem őt...sajnos még mindig szeretem,pedig túl sok okom nincs rá :( és attól félek h ha személyesen is találkoznánk így 3 hónap után,nem tudnék neki ellenállni (nem szexuálisan értem)
2009. dec. 11. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Kétlem,hogy egy ilyen srácot komolyan kellene venned.Amit Ti műveltetek,az nem járás volt.Persze,nem a Te hibád,én úgy látom,Ő eléggé éretlen még és komolytalan.Nem hinném,hogy megérdemel Téged,Ha eltudnád felejteni,az lenne a legjobb szerintem.
2009. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok, kedves sorstársam. Nekem 2 évbe került kiheverni egy ilyen fiút, és fél év némaság megint jelentkezett a napokban. Mindig jelentkezik... s én nem akarom látni. A szakításunk óta egyszer taliztam vele egy szórakozóhelyen véletlenül összefutottunk Bp.-en.

De ezek a fiúk nem szeretnek se téged, sem engem. És csak összetöri a szíved. Ne higyj a negédes szavaknak, bókoknak, ígéreteknek. Emelt fővel távozz. Hogy tiszteljen. Legalább ezmiatt. Mert ezek a férfiak csak kihasználják a nőket, nem tudnak megmaradni egy mellett sem. Van ilyen férfi. Sajnos van. Aki nem képes hosszú kapcsolatra, és végigdug mindenkit. Én megkaptam ettől a sráctól a HPV-t és méhnyakrák első stádiumával küzdöttem kb 1 évig. Ennyit ezekről a pasikról. Tiszteld a tested és lelked annyival, h megóvod a lelki és testi bajoktól. Puszi és hidd el , jön majd vki, aki megérdemel minket:_)

2009. dec. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de az volt benne a pláne h bármennyire is nagyszájú volt...nagyon erős érzésem volt h még szűz volt mikor lefeküdt velem.meg nem csak érzés volt,hanem a legjobb barátnőm,az ő legjobb barátjával járt és ő mondta.Meg azt nem értem h miért pont azzal a lánnyal járt? Én miért nem értem meg neki 1 próbát ezen a téren? :/
2009. dec. 11. 23:37
 4/4 A kérdező kommentje:
ja és am 19 évesek vagyunk mindketten
2009. dec. 11. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!