Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tilthatnak 21 évesen?

Figyelt kérdés
Szüleimnél lakok, de nem mehetek a barátomhoz, ő sem jöhet ide. Én sokszor elmentem itthonról ott aludtam náluk, de betelt a pohár a szüleimnél, és azt mondták ha mégegyszer megcsinálom kirakják a cuccaimat és ennyi. Nagyon szeretnék a barátom mellett aludni nagyon szeretem és nagyon hiányzik. Már három hete nem aludtunk együtt, ő jött hozzám, a városba találkoztunk. Mit tegyek? Én el mennék de állandó terrorba élek emiatt itthon. És már két éve együtt vagyunk

#rzz
2014. febr. 27. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Költözz ki.
2014. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem tudok hova...
2014. febr. 27. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Ki fizet azé a igazság.
2014. febr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Albérlet, ha teheted. Előbb utóbb úgyis az lesz. Amúgy meg csak a szájuk jár, úgyse raknak ki. Mondjuk ha nekem ezt mondták volna én rájuk b@xtam volna az ajtót, és már hívnám is a költöztetőt.
2014. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

és mi a gond?

igazad van felnőtt vagy a barátoddal megbeszéled,hogy hozzá költözöl

az ilyenek meg nem szülők,hanem terroizáló izék:D

na ezt jóó megmondtam...:/ :D

2014. febr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el! Ennyire egyszerű. Amíg náluk laksz, ők diktálnak. Kezdj el dolgozni és vegyél ki egy albérletet, akár a barátoddal közösen, vagy ha megtudjátok oldani, költözz hozzájuk.
2014. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 supra01 ***** válasza:
0%

El ne költözz!

Mi a probléma? Miért nem engedik, hogy együtt legyetek?

2014. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha eltartanak az van amit ők mondanak. Ha dolgozol, költözz el. Akár a barátoddal együtt, ha egyedül nem tudnád kifizetni az albérletet (ezen nem is csodálkoznék mai árak mellett).

Ha megteheted költözz el. Ha nekem ilyet mondanának, rájuk se nyitottam volna többet az ajtót, fel se emelném a telefont többet az is biztos.


Más kérdés hogy én csak kiköltöztem a ház másik lezárt részébe a férjemmel:D szóval nem vagyunk egy légtérben....van hogy egy hétig nem is látom anyut meg a tesómat:D

2014. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megpróbáltad megbeszélni a szüleiddel?

Mi a problémájuk?

Amúgy ha képtelen vagy akár csak elindulni a megoldás felé... akkor még gyerek vagy. Akkor ne menj sehova, nem lesz az jó neked.

2014. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!